Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів по розділу 'Жартома про серйозне'

Раб нелюдської системи

переглядів 18 , переглядів сьогодні 2 

Чоловік стояв на дорозі і просив милостиню. Цього разу пройти повз нього було не так легко. Він був особливий. Тому часто люди затримувались біля нього і навіть, якщо ніхто нічого йому не давав, то мило усміхались, висловлюючи підтримку.
Справа була в тому, що він не просив грошей, він просив порадити йому роботу. На аркуші паперу він написав перелік робіт, а внизу була прикріплена марка із погашенням боргу за вимогами податкової інспекції про приватні оголошення. У куточку було кілька його сумок, що вказувало на те, що від був прибулець з далеких околиць. Обличчя добре, хоч і вимучене, погляд ясний, хоч і засмучений. Прочитати все »

переглядів 0 

Молимось, чи “крутимо голову”? Просимо про одне, але хочемо інше…

переглядів 18 

  Моє життя таке сумне і нещасне, я самотній і покинутий всіма, Боже, дай мені такого друга, який би мене вивів на дорогу щастя і радості… дай мені друга:

Який би завжди міг мені прийти на поміч, Прочитати все »

переглядів 0 

Кінець світу на два тижні пізніше! не для всіх!

переглядів 11 

Зустрічається українець з італійцем. І так як це було напередодні  Різдва, тобто 20 грудня, українець на закінчення розмови вітає свого друга: “Щасливого тобі Різдва.” “І тобі також” – відповідає італієць, але за якусь мить каже: “Чекайно, але ж ваше Різдво буде пізніше через 2 тижні” Друг киває головою у відповідь. Обоє усміхаються. І тут італієць не витримує і каже: “Вам, українцям, тільки можна позаздрити, що маєте старий календар. Прочитати все »

переглядів 0 

і Ти також про це?

переглядів 13 

Один чоловік почав ходити до церкви. Але його навернення не увінчалось успіхом, про що він відкрито говорив прихожанам і не приховував цього від самого священика. Поясненням було те, що в храмі постійно говорилось одне і теж: люди молились за спасіння душі і про вічний рай, священик проповідував і щоразу закликав, щоб не забували про небо і про спасіння від гріха і, навіть, мелодійні пісні були на цю ж тему. Чоловік незабаром помер, Прочитати все »

переглядів 0 

Чи можна повірити, що біле стає чорним?

переглядів 11 

Сусідка викликала поліцію, сповіщаючи про жахливу картину – про смерть її сусідів. Правоохоронці терміново прибули на місце пригоди. Миттєво вибили двері і увірвались до квартири. На превеликий подив побачили в хаті господарів, які ще більше дивуючись, просто застигли в шоковому стані . Службовці чемно вибачились і почали вимагати пояснення у сусідки, яка також не приховувала свого здивування.

Прочитати все »

переглядів 0