Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Лютий, 2008

Блудні сини сьогодні далі шукають самодостатності

Багатий юнакПрекрасний задум Творця виявляється у тому, що люди потрібні одне одному. Зауважмо: щоб самим мати повноцінне життя, ми потребуємо помочі від іншого. А ще звернімо увагу: такої допомоги ми потребуємо не лише на один раз, але постійно. Така взаємодопомога нас немов зв’язує між собою. Отож, ми потрібні один одному.
Потрібністть один одному розуміємо, хоча деколи злих дух нам підкидає думку: самодостатності. Прочитати все »

Вернутись завжди можна. Бог чекає!

batkoБлудний син прагнув незалежності і віддалився від батька . Лук.15,11
Блудний син думав, що в тому, що він буде мати все, і буде його щастя. Можливо спочатку так і було, але в цьому світі все проминає. Коли залишився без нічого, збагнув велику істину: без батька немає доброго життя, немає і самого життя. Вирішив Прочитати все »

Багато ресторанів в одному місці

ReccoПригадалась одна історія. Потрапив я в одну місцевість, де на превеликий подив побачив багато ресторанів. Хоч це було мале село на березі моря, але ресторанів було багато. Я не сміливо запитав мого знайомого: “Навіщо так багато ресторанів в одній місцевості? Це ж невигідно! Людей тут мало живе, який же тут може бути прибуток?” Прочитати все »

Священик – міст життя людини, і для людини

містСвященик – міст між Богом та людиною, між церквою і світом, між одною людиною та іншою, між життям та смертю.
Через нього проходить все життя. Сам він, будучи учасником життя, часто стає його свідком. Прочитати все »

Коли йдемо до церкви, ми знаємо чого хочемо?

у храміЖиття змінюється тоді, коли тіло людини починає нагадувати про своє існування хворобою. Хворий підійшов до лікаря із листком, де були аналізи із лабораторії. Дивлячись на листок, лікар зумів звести все разом і зробити висновок: «Ви хворі. Тобто ви були вже давно хворі, а зараз стоїть питання вашого життя». Прочитати все »