Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Червень, 2008

Комп’ютер, що допомагає молитись

У наш час все більше чути нарікань зі сторони релігійних людей, що сучасний розвиток не допомагає у релігійному житті, а напаки – віддалює від Бога. Що ж, важко було погодитись мені із цим сплеском критики, коли сам вживаю багато сучасної техніки у щоденні. Але з часом спостеріг одну особливість. Прочитати все »

Кидаю монету, щоб вернутися

Мудрець із сином прогулювались вулицями величного міста. Його називають Вічним містом. Чому саме так? Хм… Як виявилось, батько мав багато версій відповіді і всі були правдоподібними. Хотілось просто вірити у ці людські здогади, які внушали лише одне: бажання жити вічно.

Підійшовши до одного фонтану, біля якого крутилось багато туристів, мудрець залишив сина на якийсь час у тиші насолодитися красою витвору людських рук. Фонтан був надзвичайно красивий. Сюди приходили усі, щоб побачити на власні очі те, що є візитною карточкою цього міста.
З часом син зауважив, що люди сюди спішили не тільки для цього. Його здивувала їх незвичайна поведінка, зрозуміти яку малюку було просто неможливо. Він запитав батька: “Чому ці люди кидають копійки у цей фонтан?” Прочитати все »

Твоя зустріч з Богом…

Кожного разу, коли ми читали цікаву історію, можливо у нас викликало подив про мудрість у простоті. Це були історії інших людей. Зараз запрошую подумати про особисту зустріч з Богом, про твою зустріч з Богом і це буде також цікава історія.

Вона може починатися так: Прочитати все »

Хтось Комусь Щось

хтось комусьОдного разу, Хтось запропонував Комусь зробити Щось і саме Колись, але ж Комусь це Чомусь не сподобалось. І Дехто запропонував Щось інше, але по Якійсь причині Хтось знову почав Чомусь заперечувати, Мабуть, що саме Колись і Десь це сталось Якось не так, якби мало бути, як Комусь хотілось.
Ця, Якась дивна суперечка Чомусь тривала Якось дуже довго і незрозуміло, але ж Хтось пропонував Щось, але Дехто довго і незрозуміло Чомусь заперечував, і саме тому Щось не розумілось Якось.
І знову Дехто почав Прочитати все »

Шукаєш доброго життя?

Один журналіст зробив цікаве дослідження. Він зацікавився чому деякі люди чи просто місця є завжди популярними і саме довкола них збираються постійно люди. Коли він провів інтерв’ю то майже у всіх була присутня одна і та ж особливість.
Відома жінка відповіла, що успіхом користується, бо кожного дня вона є неповторною і це захоплює людей. Відомий гуморист – говорив постійно нові смішні історії. Мер міста засвідчив, що не спить ночами, бо постійно думає, як би змінити місто і прикрасити його.
Таких прикладів було безліч, але основним було те, що автор статті зауважив: Прочитати все »