Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Липень, 2008

моє серце більше полюбило світлість ніж темряву, або про те, що скріпило дружбу

пліткиКоли твій друг тобі відкриває свою душу і виявляє свій внутрішній стан – це підкреслює велику довіру. У таких ситуаціях ми стараємось бути обережними, щоб часом ця крихітна нитка довіри не обірвалась і щоб з нею часом не знищився зв’язок довіри. А що робити, коли така щира розмова називається осудом чи наговорюванням на іншу особу: знану чи не знану тобі? Колись то має прийти цьому кінець.

Я довго терпів і часто вислуховував плітки, наговорювання і в якійсь мірі було цікаво, бо дізнавався таємниці і приховані факти з життя людей. Прочитати все »

Святкуємо 1020 років Хрищення України-Руси, але як?

концертСвяткування хрищення – це не просто гарний рок-концерт, як дехто уміло організував, і не стакан “за здоров’я”, як інший звично вже приготував. Це також не супер-офіційні зустрічі, заплановані із політичною ціллю.
Святкування – це Прочитати все »

Боже, дякуємо тобі за дар спасіння для нашого народу

В історії нашого народу є багато впливових осіб, котрі змінили хід історії свого життя і життя цілого народу. Освячення київських земель і народу Руси в історії нашого народу – це був відважний крок у сторону спасіння цілого народу. Християнство крім спасіння окремих душ, які повірили у Христа, принесло спасаючу дію ще й для багатьох племен, які об’єднувались тепер не тільки під керівництвом єдиного провідника політичного, а тепер були в одному духовному навчанні. Прочитати все »

Хресна дорога (роздуми для паломників)

хресна дорога

Беручи участь у багатьох паломництвах, прийшло на думку, що кожне паломництво можемо назвати хресним шляхом паломника, який подібний до Христового. Або ж навпаки: паломники стараються, щоб їхній паломицький шлях відрізнявся від туристичної подорожі.
Ці роздуми можна використовувати у паломництві приватному чи спільному. Вперше ці роздуми були озвучені паломниками, українськими заробітчанами з Італії(Лігурія), у травні 2008 у Люрді(Франція) Прочитати все »

Захисти мене, Боже, від всього злого і від участі у його діянні

ЛюдиІз історії про двох біснуватих ґадаринської землі можемо зауважити, що ті мешканці хоча боялися біснуватих, але, водночас, вже вжилися із ними. Біснуватих людей, як правило, ізольовували від всіх інших та трималися від них на віддалі. Отож, їх або боялися, або вживалися із ними.
І це найгірше, що може бути: вжитися із злим духом.
Спочатку все ніби добре, один до одного нічого не зобов’язаний. Але, таким чином складається ніби якась угода. Стоп, а хіба можна складати угоду із злим духом, батьком брехні? Не можна взагалі навіть вступати у діалог. Є великий ризик бути обманутим. Прочитати все »