Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Серпень, 2008

Увага всім! З`явились дорогі слова

користуватись мобільним телефоном це вже стало не тільки звичним, але ще й необхідним стилем життя. Можемо висловити глибоку вдячність працівникам мобільного зв`язку за те, що нам полекшили життя. Особисто мені відкрили очі на одну істину.
Один чоловік вирішив відвідати чужу країну, пізнати щось нового. Коли перетнули кордон, то першою новиною було Прочитати все »

Таворське світло звершилось у Святій землі, і тільки там? Виявляється, що є ще інші місця преображення

Свято Преображення виникло після встановлення свята Воздвиження Чесного Хреста Гоподнього. Коли святкуємо преображення, то значить рівно за 40 днів буде свято Воздвиження. Ці два свята хоч пов’язані між собою історично, але більше всього їх пов’язують події з життя Спасителя. Зрозуміти хрест без Преображення неможливо. Чому ? Прочитати все »

Петро іде по хвилях життя

Іти по воді – це справжнє чудо
Петро побачив Ісуса і не здивувався дуже, бо ще залишились враження від чуда із хлібом. І коли інші апостоли злякались, то він насмілився випробувати Учителя.

«Тоді Петро озвався до Нього і каже: Господи, коли це Ти, вели мені прийти по воді до Тебе. — Іди! — сказав Ісус.»

Петро стає свідком і учасником чуда. Йде по воді. Але Прочитати все »

«Конкурент» священика, або: що робити, щоб люди не шукали оправдання, як би то не піти до церкви

Довелось одному священику побувати на одній гостині та ще й на самому початку посту. Її організував простий чоловік, але потім виявилось, що це була не проста гостина, бодай для самого духовного отця.
На подив священика за столом було багато невідомих йому людей. Декого серед них впізнав, бо потім виявилось, що були й такі, з котрими він познайомився колись давно випадково, а потім їх вже більше не бачив. Цікаво, що при знайомстві чи просто при випадковій зустрічі ці християни казали, що Прочитати все »

Чоловік помолився, а Господь загадково посміхнувся

Чоловік зайшов до храму і почав молитися: “Господи, прошу: зроби мене знаряддям миру. Я хочу, щоб був мир  і спокій у світі; хочу, щоб панувала любов; хочу Тебе наслідувати, бути, як Ти!”

Дивним було те, що Господь, коли вислухав цю молитву, дуже загадково посміхнувся, а чоловік вийшов з храму.

Прочитати все »