Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Вересень, 2008

Чому люди залишають церкву?

angeliОдного прекрасного вечора злетілись ангели-хоронителі і почали між собою розмову. Цього разу тема була особлива, це стало зрозуміло із запитання ангела ще малодосвідченого:
“А чому ж наші люблені люди не ходять чи перестали ходити до церкви?
І кожен ангел по черзі почав ділитись своїми спостереженнями. Прочитати все »

Священик теж людина

Пригадалась історія. Прощаючись із своїми парафіянами, я почув дивне запитання: “Добре, отче, бувайте здорові. А ви в неділю прийдете до церкви?” Мені стало трохи дивно, бо давно вже не було таких запитань. Мою розгубленість перервала подруга тієї жінки: “Ну, ти і запитала??? Хіба священик може не прийти у неділю на Службу?” На таке дорікання своєї подруги проста жінка спокійно відповіла: Прочитати все »

Бог виявляє до нас свою повагу, а ми?

Заглиблюючись у сьогоднішнє недільне читання (Притча про весільну одіж), можемо звернути особливу увагу на слово «Повага».
Цар виявив особливу увагу своїм друзям, запросив їх на весілля сина! А коли найближчі не відповіли взаємністю, то змилосердився над іншими та покликав всіх їх розділити Велику радість. Прочитати все »

Все, що отримали від Бога, має залишитися власністю Бога

Притча про «Виноградарів і власника» нам розкриває просту істину, яку не завжди нам просто дотриматися. Наші погані людські схильності часто нас вводять в блуд, а зарозумілість продовжує своє – тримає нас в цьому грісі. Все стається поступово і майже незамітно. Але все пізнається потім, з часом, а радше – все пізнається по плодах. Саме в кінці зробленого діла, ми можемо пізнати наскільки – це діло принесло нам користі. Зауважмо, хочу Прочитати все »

Навчитись мріяти

Зустрілися двоє: мрійник і розчарований. Обличчя мрійливої людини було дуже радісне і усміхнене. Розчарований видавався похмурим і сумним. У розмові виявилось, що розчарований у своєму житті зазнав багато розчарувань. І все, що він намріяв, не здійснилось. Саме тому він перестав взагалі думати про майбутнє, водночас думка про минулі неуспіхи постійно утверджувала його песимістичний настрій.
Коли мрійник взнав причину смутку, то Прочитати все »