Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Лютий, 2009

Знаю твердо те, що ти прийдеш…

– Тату, чому при наших зустрічах ти мені завжди кажеш: “Я так тебе чекав…. і ти прийшов”. Ти так говориш, але ми навіть не домовлялися про зустріч і ти, також, не знаєш, коли я прийду і чи взагалі я прийду?
– Сину мій, це очікування у мене починає народжуватись від того моменту, коли ми кажемо один одному: “До зустрічі!”
Це правда, що я не знаю, коли ти прийдеш, але знаю твердо те, що ти Прочитати все »

Не впізнаю їх, а вони мене

Одна жінка-заробітчанка повернулась додому після довгої розлуки. Крім багатьох речей, які її здивували, був факт, що діти і рідні не впізнавали її. Що дивуватись, вона теж це відчувала.
Довгий час існував мур холодних відносин між ними. Не було відчутно близьких відносин, як це є між рідними. Довгі паузи у розмовах у пошуках спільної теми і зацікавлень. Легше було, коли кожен був на самоті. А як інакше? Прочитати все »

Найбільша мука в пеклі – це знати, що ти втратив

Вибір і його наслідки
Правильний вибір – це ознака зрілості людини. Правильний вибір робимо тоді, коли дійсно приносимо користь для життя. Не завжди користь можемо побачити відразу. Часто потрібно дочекатися результатів, щоб переконатися в тому, що це дійсно була правдива користь.
У кожному виборі ми щось отримуємо і щось втрачаємо. Мати все і відразу – це проти логіки будь-якого вибору. Кожна людина, яка здобуває щось, відразу щось інше втрачає. Це є логіка нашого людського існування. Тому, якщо хочемо щось мати, то потрібно бути готовими щось і втратити. Прочитати все »

Уникати зустріч із Богом – це навіть не по-людськи

Сонячного дня йдеш по центральній вулиці міста. На устах з’являється легка усмішка, це є свідчення того, що внутрішня радість хоче вийти наверхи. Дійсно є чим радіти. Багато мрій збулося, багато запланованого виконалось. Залишився добрий слід на цій землі і в серцях людей. Колись читав, що можна радіти від того, як хтось радіє. Не вірив у це твердження. Минуло трохи часу і одного дня зауважив за собою, що уста невимушено творять усмішку, коли бачиш щасливі очі іншої людини. Прочитати все »

Прошу: Не вірте бабським байкам про стрітенську свічку

Один священик на саме свято Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа перед самим освяченням свічок сказав дуже строго, але водночас благально: “Не вірте бабським байкам про стрітенську свічку. Бо ходять слухи, що свічка має чудодійну силу. І якщо з нею зробити те і те, то буде те і те. Це все видумка, байки бабські. Це я вам говорю, священик, що освячує ці свічки. Свічка ніякої сили не має!”
Тут всі затихли, Прочитати все »