Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Квітень, 2009

Знати правду про іншого – небезпечно, але це тільки для тих, хто не готовий її прийняти

Один друг чи то із заздрості, чи то зі злості сказав своєму другу:
«Ось, тебе люди величають і хвалять. Всі думають про тебе, який ти є досконалий і бездоганний, але я єдиний, котрий знає: хто ти є і яким ти є насправді!»
Від такої несподіванки принижений від неочікуваного шантажу юнак просто замовк.
Коли за якусь мить очі обох зустрілись, то в одного з них погляд був дорікаючий і розчарований, що поволі перейшов в погляд зверхньої і задоволеної людини, мовляв: «я тобі ще покажу, викрию правду і тоді весь твій міф розвіється». Прочитати все »

Дорога до Емаусу – це і твоя дорога до пізнання Бога

Аж ось того самого дня двоє з них ішли в село, що звалось Емаус, шістдесят стадій від Єрусалиму, і розмовляли між собою про те, що сталось. Як вони розмовляли та сперечалися між собою, Ісус наблизився і йшов разом з ними, але очі їм заступило, і вони Його не пізнали.

У цей третій день Христового Воскресіння, можемо пережити разом із апостолами цю знаменну подію. Це буде можливо тоді, коли це свято буде також нашим особистим святом. Коли кожен з нас пережиє особисте воскресіння. Прочитати все »

Любі читачі сайту, Христос воскрес!

Христос воскрес!Отже, ще не кінець. Так, не кінець,
навіть, якщо всі кажуть, що все скінчилось,
навіть, якщо твій розум вказує на докази,
навіть, якщо … навіть.
Він своїм воскресінням каже: “ще не кінець!” Прочитати все »

Святі місця: бути і відчути, а потім в спогадах зігріватись

Юнак запитав мудреця: “Чому люди відвідують святі місця? Адже Бог є всюди, і не обов’язково шукати Його десь далеко.”
Мудрець нічого не відповів, він витягнув журнал і показав обкладинку, на якій яскраво виднілось вогняне полум’я. Вказавши пальцем, запитав: “Що це?”
Учень, не задумуючись, спокійно відповів: “Це вогонь”.
Мудрець, усміхаючись, простягнув журнал: “Ну то зігрійся від цього вогню?” Прочитати все »

Нехай буде воля Твоя у всьому: у славі і у хресті

В’їзд в Єрусалим
Христос в’їжджає з великим тріумфом до Єрусалиму. Всі Його вітають і віддають Йому честь. Дехто заздрісно дивиться в Його сторону, як і раніше, коли бачив велику кількість людей біля Нього, Учителя Мудрості, Провідника людей. А ще дехто його супроводжує, називає Його Сином Божим, хоче поєднати царське майбутнє.
Христос приймає все з покорою, не боїться ні слави, ні похвали. В той же час, дивлячись на Єрусалим, бачить місце своїх останніх днів, дивлячись на людей радісних, бачить своїх грізних суддів, які дадуть останній вирок. Господь в цю мить радіє. Не перестає любити людей, не забороняє їм висловити все те, що відчувають у своєму серці. Прочитати все »