Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Липень, 2009

Тест на добрих батьків, або про те, чи віримо ми в Боже батьківство

Дитина повернулась додому десь під вечір і подзвонила в двері, щоб їй відкрили. Батьки чекали, тому із поспіхом радо відкрили двері і дещо здивувались. На порозі стояло дитя, котре лише нагадувало їхню дитину. Справа в тому, що вона була настільки брудна, що її нелегко було впізнати відразу, навіть батькам. Голос дитини підтвердив свою приналежність до сім’ї, і першим словом було: «Я дуже хочу їсти! Дайте мені щось повечеряти і відразу буду йти спати»
Батьки оцінивши всю ситуацію, відповіли дуже рішуче: Прочитати все »

Слова заохочують, а приклад потягає

Одного разу син побачив, як батько прийшов додому і старанно ховав, як потім з’ясувалось, вкрадену річ. Батько-злодій зауважив здивування сина і наказав нікому не розповідати про це, що він побачив, бо таке потрібно приховувати від усіх, щоб не було біди. Син вірно дотримався обіцянки і нікому не розказав.

Прочитати все »

Жити – це приносити радість Богу

Тато з мамою сиділи разом і дивилися на своїх дітей, як вони бавилися. Дітям було весело, а батьки спостерігали і раділи з того, як добре є дітям. Так буває зі всіма батьками! Життя дітей – це радість для батьків. Оскільки більше Отець наш небесний радіє нами, нашим життям! Прочитати все »

Я не один. Мені цього достатньо

Одного дня, ти мене запитав: як у мене справи?

Я відповів, що справи ідуть погано. Тоді ти відразу почав розпитувати про них і справді почав цікавитись ними до деталей.

У слід за цим прийшли твої повчання, які я вже давно знав і про це тобі сказав. Тоді ти почав мене переконувати, свідчачи прикладами життів інших людей, як вони переборювали подібні проблеми. Але я і це не сприйняв, тому реагував байдуже на це, підтакуючи головою. Мої очі дивились на тебе, а серцем був десь далеко… Прочитати все »

Радіти радістю іншого

Оздоровлення розслабленого Мт.9.1-8
Випадок, коли люди осуджували Христа за його діла милосердя, нажаль, не одинокий. Дивує те, що люди витрачали так багато часу, щоб осудити добрий вчинок і це замість того, щоб радіти радістю іншого.
Дивує також, що ми, християни, також деколи забуваємось про наше покликання нести Добру новину у світ, проповідуючи іншим радість. Прочитати все »