Що нас цікавить більше: продовження життя чи дар вічного життя?

Дорогі у Христі, коли читаємо історію про воскресіння юнака із м.Наїн, сина вдови, відразу привертає увагу те, що померлому було даровано життя. У цьому випадку краще сказати: продовжено життя. Адже вічно він не міг жити на цій землі і день його смерті все ж таки мав колись настати, як це вже було із іншими воскреслими. Воскресіння на цій землі різниться від воскресіння у “вічне життя”.
Тут природно виникає запитання: тоді для чого Ісус воскрешав дитину, знаючи, що по якомусь часі вона знову буде оплакувати свого сина?
Саме для цього хочу запросити нас до роздумів над матір’ю, яка також потребувала свого особливого “воскресіння”. Читати далі Що нас цікавить більше: продовження життя чи дар вічного життя?

Священик, котрий не перестав бути священиком

Loading

Бачити священика у церкві – це звично і правильно. Бачити священика біля церкви, в якій і двері закриті і людей довкола немає – це вже привертає увагу і спонукає до думки: що то щось сталось? Хіба може щось статися із священиком дивного? У них все просто: служать Богу всюди і повсякчас.

Жінка, котра мала ключі від церкви, затрималась вдома і відповідно із запізненням прийшла до церкви. Біля дверей храму побачила священика, котрий стояв обернений обличчям до дверей і щось шептав. Читати далі Священик, котрий не перестав бути священиком

Яка різниця між «милосердним християнином» і «добрим грішником»?

Loading

Дорогі браття і сестри, сьогодні ми чуємо уривок Нагірної проповіді Ісуса Христа. Це була перша проповідь. І була вона звернена до учнів. Це були настанови Месії, котрий прийшов спасти світ через Добру новину.
Така проповідь Учителя із Назарету була революційною проповіддю для старозавітніх людей. Тоді були принципи справедливості “Око за око”. Іншими словами не роби зла, бо тебе буде чекати теж саме. Помста вважалась знаком справедливості.
Христос хоче зупинити зло заповідями милосердя: любити, прощати, робити добро без очікування подяки, бути жертвенним і т.д. Читати далі Яка різниця між «милосердним християнином» і «добрим грішником»?

Кожен може помилятися, та це не означає, що він повинен жити в помилках

Loading

Бог нас приймає такими, якими ми є, але Він завжди кличе нас до змін, отже Йому не подобається, що ми залишаємось такими, якими були раніше, тобто грішниками. Він хоче, щоб ми були кращі. Слово “покаяння” означає зміна життя.
Ісус виявив себе другом для нас. Він саме про це наголошував. Кожний, хто зустрічає Його у своєму житті, пізнає у ньому друга і вирішує змінити себе, стати кращим.
Дружба – це об’єднання людей, які розділяють спільні інтереси. Якщо у цьому об’єднанні є Бог, тоді інтереси освячуються Богом, дружба стає святою. Як це прекрасно мати друзів, котрі бажають такої дружби! Котрі бажають, щоб дружба вела їх до освячення, до спасіння. Така дружба буде вічною! Бо після земського існування перейде у небесне, де все є у вічності.

Але є інші форми дружби. Мабуть кожний перейшов через них… Читати далі Кожен може помилятися, та це не означає, що він повинен жити в помилках

Як то добре, що спільні друзі стають друзями між собою

Loading

Зустрілось двоє незнайомих людей. Після короткої розмови виявилось, що вони мають спільного друга. Цей друг в обох був великим авторитетом і обоє вважали за велику честь бути його друзями. Кожний розказував про те, яке велике значення для нього має ця дружба. Висновок був простий: спільний друг був важливий для життя обох і вони не мали в цьому найменшого сумніву Читати далі Як то добре, що спільні друзі стають друзями між собою