Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Липень, 2010

Ти учень Христа? – це говорять твої вчинки чи люди?

люди дивувалися, кажучи: “Ніколи щось таке не об’являлося в Ізраїлі!” …
Фарисеї ж говорили: “Він виганяє бісів князем бісівським!” …
Дорогі у Христі, Євангеліє описує багато чуд, оздоровлень та надзвичайних подій, які служили не тільки для земського добра людей, але перш за все для скріплення віри в Бога, для прийняття Євангелія, для спасіння Людини.
Чуда були явними і ніхто не міг заперечити їхнього неземського походження. Проста людина не могла зробити подібне. Люди, дивлячись на чудесні діла, поступово починали вслухуватися у слова про любов, про прощення, про вірність Богу. Прочитати все »

Відпустив гріхи, але сам був зачислений до грішників

І от принесено до нього розслабленого, що лежав на ношах. Побачивши їхню віру, Ісус сказав розслабленому: “Бадьорися сину, твої гріхи відпускаються.”
Та тут деякі з книжників заговорили між собою: “Він хулить.”

Дорогі у Христі, історія із розслабленим, якому Ісус прощає гріхи є немов продовженням попередньої історії, коли Ісус звільнив двох опанованих від злого духа. Ситуація повторюється: Ісус робить добро, а люди за це осуджують його. Але цього разу це були не прості люди не навчені, а законовчителі. Вони були авторитетом і мудрецями народу. Цей підхід до мудрості, як побачили із історії, не був на допомогу потребуючих, але лише на збереження закону-порядку. Прочитати все »