Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Вересень, 2011

Маленький хлопчик простив і отримав, але не відразу

Синочок голосно заплакав і простягнув свої ручки  в напрямку столу. Батько поглянув на стіл із зрозумів, що дитина просить ножа. У відповідь він лише усміхнувся і нічого не зробив. За якийсь час синочок знову похнинькав, щоб йому дали те, що привабило своєю красою червоної ручки та блиском металу. Батько зрозумів, що йому так кортіло побавитися із блискучим предметом, але розумів також, що це неможливо. Бодай не тепер. Сказав лагідним голосом: “ще не можна!” Дав йому інший предмет … але син відкинув іграшку і знову крикливо, наполегливо просив саме то блискуче і привабливе.
Тоді міцні руки батька підхопили улюбленого сина, тісно обняли і вони пішли у другу кімнату. Ще було чути якийсь час дитячий плач, у якому було незадоволення, обурення і не розуміння: Чому мені не даєш про що я тебе так прошу? Прочитати все »

Різдво Богородиці – згадуємо очікування Марії і всіх, хто прийшов у цей світ

Різдво Богородиці здійснилось у містечку Назареті близько двох тисяч років і відгомін цієї події відчутний кожного року по різних куточках світу. У цей день, дорогі браття і сестри, ми згадуємо і вшановуємо прихід у цей світ дівчинки, якій батьки дали ім’я Марія, і яку згодом люди назвуть Богородицею.

Прочитати все »