Мироносиці – жінки Нового Заповіту. Чи є такі сьогодні серед нас?

Loading

Вернувшись від гробу, про все те сповістили Одинадцятьох та всіх інших. Лк.24.9

Дорогі браття і сестри у Христі, у неділю Мироносиць, читаючи розповідь про вірних жінок-учениць Христа, згадуємо про вірних і побожних жінок, послідовниць Ісуса Христа. Вони є прикладом живої віри в живого воскреслого Спасителя-Месії. Повірили у Воскресіння Спасителя, не побачивши Його тіла, перебороли страх нерозуміння і сповістили учням цю радісну новину. Ці жінки показали вірність Христу не тільки у час його життя, але й після Його кончини і воскресіння. Ми віримо, що Христос далі присутній у наших християнських спільнотах, бо бачимо, що є ті, хто далі йде за Ним і далі залишається вірним Йому незалежно від того, що діється довкола. Читати далі Мироносиці – жінки Нового Заповіту. Чи є такі сьогодні серед нас?

Добре діло чи завжди є добрим?

Loading

Різні люди приходять до святого місця: одні молитися, інші просто з цікавості, хтось з обов’язку, а хтось із конкретним завданням, можливо і по-роботі. У кожного поведінка різна. Основна ціль перебування, як правило, займає більшу частину часу, скеровує думки та впливає на поведінку і однозначно створює цілу атмосферу довкола нас та інших.

У сонячний день на площі перед величавим храмом серед великої кількості людей з’явилась постать одягнена у довгі шати чорного кольору. Рівномірна ходьба і вітерець, що лагідно сколихував рясу,  створювали ефект того ця постать на очах у всіх  гармонійно плила по кам’янистій площі.

Читати далі Добре діло чи завжди є добрим?

І не будь ти невіруючий, але віруючий!

Loading

Дорогі брати і сестри! Сьогодні, у неділю після величного торжества Святого Воскресіння Господнього, згадуємо святого апостола Тому, що зробив визнання віри, кажучи :”Господь єси і Бог мій.!” Той, хто був невіруючий, прийняв дари віри і прийняв Мир, повернув спокій.

Бути невіруючим чи безвірком – це нелегкий спосіб життя для людини, це не природній стан, який можемо прирівняти і до хвороби. Як правило всі люди у щось вірують і коли заперечують віру у щось, вірують у те, що таке неможливе, адже чи можливо доказати невіру? Читати далі І не будь ти невіруючий, але віруючий!

Благовіщення і Страсний тиждень зустрілися!

Loading

Благовіщення і Страсний тиждень зустрілися!

У церковному календарі є свята подвижні – ті, які не мають постійної дати, кожного року випадають у різні дні. Наприклад: пасхальні події. Є свята неподвижні – ті, які щороку випадають у визначений день так, як Благовіщення, що святкуємо 7 квітня за державним календарем.

Так цього року сталось, що Піст і всі святкування пов’язані з ним випали у час Благовіщення (нерухомого свята). Таким чином Квітна неділя стала прикрашена ще й Благовіщенським торжеством. Що важливіше? Читати далі Благовіщення і Страсний тиждень зустрілися!