Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Серпень, 2012

“Добре нам тут бути!” – секрет місця чи того, хто свячує його?

Дорогі браття і сестри, у цей літній час, час збору плодів, час відпочинку і підведення результатів здобутого св.Церква закликає нас звернути увагу на це велике Торжество Святого Господнього Преображення. Ця велична подія – це скріплення надії у час випробувань та предвіщення майбутнього вічного життя у славі Бога та святих. Згадуючи Преображення, ми згадуємо Божественну славу, яку показав Господь своїм учням. Розповідь про цю подію апостоли передали нам, щоб також і ми стали учасниками Божественної слави. Прочитати все »

Вірити – це не зупинитися в розчаруванні

Дорогі браття і сестри, історія про батька, котрий турбується за свого сина, знайома і рідна кожному батьку і матері. Коли дитина хвора, тоді батьки розділяють її хрест і борються разом за покращення. День за днем шукають можливості, людей, середників. Не раз дивуєшся: де у них стільки віри?
У справжніх батьків ніколи не згасає вогонь надії, бо втратити надію – означає втратити сенс продовжувати боротися за життя. Тому – не зупинятися!
Ось такою має бути віра і у відношенні до спасіння нашої душі. Не можемо зупинятися перед перешкодами, маємо йти до повного щастя. Прочитати все »

Вірити в Христа чи вірити у власні сили?

Дорогі браття і сестри у Христі, далі продовжуємо наші роздуми над вірою, особливо застановляючись над вчинком Петра апостола. Його виклик на зустріч своїм обмеженням – це ніщо інше, як результат захоплення чудами. В останніх днях він був свідком багатьох незвичайних явищ: уздоровлення від невилікованих хворіб, виганяння духів, помноження хлібів і тепер – ходіння по воді. Важке життя Петра тепер наповнилось легкістю. При цьому всьому Учитель постійно творив наголос на вірі. Прочитати все »