Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Вересень, 2012

Крихти віри – Що мале в людських очах, у Божих велике

Дорогі браття і сестри у Христі, читаючи історію про добру матір, котра боролася за здоров’я своє дитини, можемо паралельно зауважити, що тут відбулась зустріч двох світів: поганського і християнського. Спочатку мовчання, потім відсторонення і ще й до цього всього – приниження. Тільки й дивуєшся: як то не закінчилось це все серйозним конфліктом?
А причин для сварки було багато… Прочитати все »

Моління іммігранта

Боже, Творче всього видимого і невидимого, що зумів поєднати все у Собі, вислухай благання іммігранта, що покинув землю, на якій родився, та найшов притулок  на землі, яка прийняла мене. Вислухай мої бажання, що народились у мені тут, серед іншого народу, що подорожує на цій землі так, як і я, до Небесної Батьківщини, до Оселі Нашого Спільного Отця. Прочитати все »

Оправдання НЕ оправдовують лінивство, байдужість і страх. Закопувати таланти заборонено!

Дорогі браття і сестри у Христі, у притчі “Про таланти” ми знову згадуємо про важливість помножувати те добро, що було нам дано. Закопувати в землю і зберігати його просто так – засуджується.
У цій же притчі згадуються гроші. Нам добре відомо, що Бог не витворив гроші, це вже наш здобуток, Прочитати все »

Окремі історії в одній єдиній історії життя

Коли пускаєшся у відпочинкову подорож, стараєшся присвятити час на те, що було упущено у час твоєї зайнятості по роботі, від твоїх обов’язків сім’ї чи суспільства. Хто відсипається, хто заглиблюється у роздуми над життям, хто пізнає оточуючий світ, а хто просто читає книжку, яку придбав ще рік тому, але не знаходив ніколи часу її прочитати.
Прочитати все »