Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Грудень, 2012

Родовід Ісуса – у Бог немає нічого неможливого! Духовний родовід, духовне синівство

Дорогі браття і сестри у Христі, у сьогоднішньому уривку Євангелії (Матея 1,1-25.) ми чуємо довгий список імен родоводу Ісуса. Саме ці імена пригадують нам шлях Месії до Людства. Саме в цьому родоводі ми можемо побачити трудності і небезпеку зупинити цей прихід, але Божа Любов зробила усе можливе, щоб ця подія сталась. Прочитати все »

А де ж інші? Чому не вернулись вони хвалу Богові віддати, крім цього чужинця?

Дорогі браття і сестри у Христі,  у сьогоднішньому уривку Єванлелії (Лук. 17,12-19) ми бачимо ненормальну ситуацію, але, на жаль таку, яка часто трапляється між людьми: невдячність.
Не потрібно шукати віддяки. Адже сам Спаситель вчить нас робити добрі діла, не шукаючи ні слави, ні користі. Він сам Він так робив. Але зі сторони тим, хто отримує цю доброту Він нагадує, щоб пам’ятали за вдячність. Прочитати все »

Кінець світу на два тижні пізніше! не для всіх!

Зустрічається українець з італійцем. І так як це було напередодні  Різдва, тобто 20 грудня, українець на закінчення розмови вітає свого друга: “Щасливого тобі Різдва.” “І тобі також” – відповідає італієць, але за якусь мить каже: “Чекайно, але ж ваше Різдво буде пізніше через 2 тижні” Друг киває головою у відповідь. Обоє усміхаються. І тут італієць не витримує і каже: “Вам, українцям, тільки можна позаздрити, що маєте старий календар. Прочитати все »

Достойні стали невірними бо оправдалися, а недостойні взяли участь

Дорoгі браття і сестри у Христі, ми ті, що в дорозі до зустрічі Великого Торжества Різдва Христового з особливою увагою маємо вдуматися в саму суть  історії про запрошених гостей(Луки 14,16-24), що разом із своєю відмовою та відсутністю,  показали свою невірність. Радуємось за недостойних  учасників вечері, що відгукнулись на запрошення і по милості господаря стали вибраними учасниками. Прочитати все »

Альо…, Боже, ти хоть чуєш мене?

Жінка вирішила зателефонувати своїй подрузі. Набрала номер і пішов гудок. Коли звуку виклику не стало, вона почала розмову: “Альо… це я! маю тобі дещо розказати… ”
Але відповіді не було. Тоді вона далі промовила: “Альо! це я! Ти мене чуєш?” Відповіді далі не було…
Тоді вона вимкнула телефон і сама про себе промовила: “Поганий зв’язок, передзвоню пізніше, бо що буду сама до себе говорити?”

Одного дня я зайшов у храм, помолився. Виходячи, склалось таке враження, що Він мене не почув. Вже на порозі я немов на прощання поглянув на ікону і в очах Христа прочитав: “Ти мене почув?”

Молитва – це розмова, діалог з Богом. Прочитати все »