Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Січень, 2013

Молимось і в молитві відновлюємо єдність

У цьому тижні молимось за єдність всіх християн. По цілому світі організовуються молитовні зустрічі між християнами різних конфесій. Це перші кроки до зближення між церковними структурами та між самими християнами. Щиро віримо, що цей спільний шлях увінчається повнотою єдності цілої Христової Церкви. Нам не потрібно творити єдність, її потрібно лише повернути, відновити і цим самим виконати заповідь Христа: будьте єдині!
Спільна молитва – це зустріч із самим Богом та між християнами.
Зустріч із Богом у спільній молитві нас спонукає до спільного звернення і тоді творить між нами єдність у спільному наміренні. Тоді падають мури ворожнечі і починає творитися спільний зв’язок дружності. Прочитати все »

Куди батьки ведуть дітей і де їх шукають?

Дорогі браття і сестри у Христі, після спомину Різдва нашого Господа і Спаса Ісуса Христа ми продовжуємо згадувати про подальші події, які сталися у Його земському житті.
Обряд обрізання на 8 день – це був видимий знак вірності між Богом і людиною, що був запроваджений ще від праотця Авраама. Саме у той день давалось ім’я людині, щоб можна було кликати її по імені, щоб Бог кликав її і вона від свого імені відповідала на покликання, на голос Божий. Отримати ім’я – це означало Прочитати все »

Ісус Христос – наш Месія і Спаситель

Щороку святкуємо Різдво, але чи щороку ми приготовляємося до зустрічі із Спасителем?
Скоро ми будемо духовно переживати подію народження Дитятка Ісуса, як колись у Вифлеємі, так і зараз у нашому серці має відбутися містична подія – зустріч Бога і людини.  
Господь пообіцяв людству, що прийде Месія – той, хто буде мати особливе завдання спасати від небезпеки та визволяти від від того, що загрожує життю.
Самі себе спасти і допомогти самим собі люди не могли, потрібно було сили Всевишньої. У нашому безсиллі ми це усвідомлюємо і тому як зараз, так і тоді очікували приходу. Прочитати все »