Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Травень, 2013

Служіння ближньому – це боротьба із егоїзмом у власному серці, у сім’ї, у парафії

Дорогі браття і сестри у радості і в духовному пережитті Воскресіння Христового, у сьогоднішньому уривку з Євангелії від Івана 5,1-15 ми згадуємо про недужого, прикутого до землі, що перебував у Святому місці Витезда. В розповіді можемо зауважити, що хворий чоловік страждав не тільки від фізичної хвороби. У його словах відчувається великий розпач і безнадія. Адже він 38 років перебував у цьому місці і не отримав оздоровлення, бо не мав підтримки та уваги від інших. Складається враження, що він нікому не був потрібний.

Може через те, що його ніхто не бачив? Але хіба він був у безлюдному місці? Хіба він скривався від усіх? Прочитати все »

Пізнання правд віри і їх втілення в щоденне життя

Дорогі браття і сестри у радості торжества воскреслого Христа, в ці світлі дні Пасхи ми вітаємо один одного словами “Христос воскрес – воістину воскрес”, звіщаючи, а декому нагадуючи, а з деким ділячись радістю про живу присутність Бога у нашому житті.
У цих коротких словах є визнання нашої віри! Ми віримо у Бога, який віддав життя, як викуп за багатьох і воскрес, щоб ми мали життя вічне! Наша віра є визнанням живої присутності Бога серед нас і житті кожного з нас. Прочитати все »

Христос воскрес! Ми віримо в Бога живого, котрий віддав своє життя і воскрес!

Дорогі браття і сестри у Христі, в Бозі живому, котрий віддав своє життя як у викуп за багатьох і воскрес задля нашого спасіння!
Для нас, християн, Воскресіння Христа є це торжество перемоги: добра над злом, життя над смертю, віри над безвір’ям.
Цю духовну боротьбу ми відчуваємо в часі цілого нашого життя і в особливий спосіб переживали в часі Великого посту. Цей піст завершився і уквітчався нашим духовним зростом. Ми стали ближче до Бога, а радше ми дали Богу можливість наблизитися до нас.
Щоправда в цьому світі часто чути запитання, і на жаль, від християн також: “Де є Бог? Чи Він є в цьому світі?  Бо як Він може допускати це все? Чому Він не зупинить …. ?” Не знаю чи на ці запитання саме МИ можемо дати відповідь? Прочитати все »