Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Червень, 2013

Щоб прийняти нове, потрібно зректися старого! І так жити у святості

Дорогі браття і сестри у Христі, після роздумів над оживленням наших церков сьогоднішнє Боже слово нас спонукає до роздумів над прикладом святих Христової церкви, пам’ять яких ми вшановуємо в часі церковного року і сьогодні в особливий спосіб згадуємо пам’ять УСІХ СВЯТИХ. Адже в церковному календарі поміщені лише ті, хто мав особливу прихильність в багатьох і мав славний відомий подвиг християнського життя. Є ще багато інших добрих святих християн, які відійшли з цього життя у святості і зараз перебувають у Божій славі, а деякі ймовірно ще живуть серед нас і невтомно змагаються в боротьбі за святість. Прочитати все »

Наповнитися Духом Святим і свідчити про своє життя в Христі

 Свідчити про своє життя в Христі, запрошуючи інших до участі у ньому
Дорогі браття і сестри у Христі, відходячи до свого Отця, Ісус Христос залишив своїм учням таку заповідь: «Дана мені всяка влада на небі й на землі. Ідіть, отже і зробіть учнями всі народи; христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав. Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мт. 28,18–20). Прочитати все »

Молимось, чи “крутимо голову”? Просимо про одне, але хочемо інше…

  Моє життя таке сумне і нещасне, я самотній і покинутий всіма, Боже, дай мені такого друга, який би мене вивів на дорогу щастя і радості… дай мені друга:

Який би завжди міг мені прийти на поміч, Прочитати все »

Ти православний? Ні! Значить єретик? Ні, я – католик…

А хіба можна бути католиком, не будучи православним? Взагалі можна бути «не православним християнином»?
Терміни – це наші ознаки, які допомагають нам підкреслити нашу особливість, відрізнити нас від інших. Це те, що є продовженням нашого імені, що стає частиною нашого життя, що показує нашу приналежність до групи людей, що вміщає зміст ідей, поглядів, переконань. Прочитати все »

Покаянні молитви за гріх навмисного дітовбивства в лоні матері

Гріх навмисного дітовбивства став чорною плямою чи не для кожної сучасної сім’ї. Гіркота цього гріха знищує благословення у сім’ї. Найгірше, що в таких ситуаціях дехто закривається в собі у зв’язку з фальшивим переконанням про безнадію на Боже милосердя, а дехто через брехливі оправдання, що нібито не було іншого шляху. Лише деякі відкривають своє серце перед Богом і каються за скоєний гріх. Нехай ці молитви допоможуть тим, котрі шукають вихід із чорного тунелю безнадії. Хай Бог помилує!

Прочитати все »