Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Липень, 2013

Бути второпними, щоб не запізнитися із своєю добротою

Євангеліє: Матея 25,1–13

Десять дів  побрали каганці свої, та й пішли зустрічати молодого. П’ять з них, узявши каганці, не взяли із собою оливи. А мудрі набрали оливи в посудинки разом із своїми каганцями. А коли забаривсь молодий, то всі стомилися чекати,задрімали й поснули. А опівночі крик почули: “Ось молодий, — виходьте назустріч!” Схопились тоді всі ті діви, і каганці свої запалити хотіли, але у нерозумних дів олива вся вигоріла, і мовили вони до мудрих : “Дайте нам із своєї оливи, бо наші каганці ось гаснуть”. Мудрі ж відповіли та сказали: “Щоб, бува, нам і вам не забракло, — краще вдайтеся до продавців, і купіть собі”. І як вони купувати пішли, то прибув молодий; і готові ввійшли на весілля з ним, — і замкнені двері були. А потім прийшла й решта дів і казала: “Пане, пане, — відчини нам!” Він же відповів : “Поправді кажу вам. — не знаю я вас!” Тож пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський! Прочитати все »

Скайпом користуємось, а іконами – ні?

Провідати бабусю до далекого села навідався молодий юнак. Такі зустрічі не відбувались часто. Молодий студент мусів вчитися, адже на заробітках зароблені важко гроші батьків не мали були витрачені надаремно. Цього разу у юнака було особливе завдання він мав організувати зустріч батьків із бабусею, з якою не бачились вже довгі роки.
“Сьогодні ви зустрінетесь із батьками” – сказав хлопчина радісно ще з порога. Літня жінка аж словам не змогла повірити і заплакала, бо накінець станеться те, що давно очікувала. Вона несміливо погляну за плечі юнака, немов виглядаючи когось, хто мав би зараз прийти. Але нікого не було. Прочитати все »

Бог хоче, щоб ми були зараз щасливі!

Дорогі браття і сестри у Христі,  сьогодні читаємо уривок Євангелія від Матея 6:22-30
Не турбуйтеся вашим життям, що вам їсти та що пити; ні тілом вашим, у що одягнутись.
і далі читаємо 32  Про все те побиваються погани. Отець же ваш небесний знає, що вам усе це потрібне.
Це дійсно потішливі слова, це дійсно добра новина, особливо для тих, котрі мають великі труднощі і проблеми в житті. Прочитати все »

Причасття – стати одно з Богом. Він є освяченням нашим

Дорогі браття і сестри у Христі, вшановуючи торжество Пресвятої Євхаристії, Поклонінню Найсвятішим Тілу і Крові Нашого Спасителя, ми пригадуємо Його заклик, про що читаємо в Євангелія від Йоана 6:51:
Я – хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки.
і далі читаємо 6:53 “Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі. Хто тіло моє їсть і кров мою п’є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня.Прочитати все »