Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Жовтень, 2013

Благословенний послух Спасителеві і віра у Його провидіння!

Дорогі браття і сестри у Христі, історія з Євангелії від Луки 5:1-11  пригадує нам зустріч між Симоном та Ісусом. Ця зустріч може по повному праву символізувати зустріч людини і Бога. Бог прийшов у людське життя і зустрічає людину такою, якою вона є.  Бог йде до Людини втомленої фізичною працею, яка потрібна  для життя,  і також людина втомлена душевно, бо деколи приходить пригнічений стан особливо від марного труда, який не приносить плодів, де не видно очікованого результату. Це ще більше пригнічує, адже  сподіваєшся на одне, а його немає … Прочитати все »

Різні церкви у єдиній Церкві: ТАК чи НІ?

Узгоджена діяльність духовенства і мирян показує “єдність і цілість Церкви”. Заклик Сина Божого “щоб вони (учні) були одно, як Я в Тобі, так вони у Мені” вказує, що єдність є виявом Волі Божої, показник Спасіння.
По єдності між собою” можливо пізнати, що ми учні Христа. Каже Спаситель “Я виноградина, а ви гілки” і слід пам’ятати, що безплідні, тобто без Благодаті Божої, відпадуть. Гілка без виноградини зсохне і загине, сама від себе не дає плоду.
У “Символі віри” ми постійно визнаємо віру в Єдину Церкву. Маємо її чи не маємо – це спірне питання, але те, що ми визнаємо Віру в єдину Церкву – це вже велика ознака важливості Єдності християн. Прочитати все »

Привернула Його увагу і зворушила Його серце – вірою

Дорогі браття і сестри у Христі, історія з Євангелії від Матея 15:21-28 про жінку-матір з іншовірного народу, котра прийшла просити зцілення для дочки, можемо назвати історією “Про смиренномудру жінку”. Адже поведінка цієї жінки спонукає нас задуматися над тим, що має бути в основі життя віруючої людини. Христос возвеличив її віру, кажучи: “О, жінко, велика твоя віра!” Дивно, правда? Раніше навіть не хотів говорити до неї, а тут подивляє їй! Не відгукнувся через поважні причини на її прохання, а тут творить чудо в тій же миті. Що привернуло його увагу і що зворушило його серце? Прочитати все »

Бог обдаровує усіх і від усіх очікує повернення із помноженням

nullДорогі браття і сестри у Христі, притча Про Таланти – про “Божі Дари” (Матея 25:14-30) нам пригадує про велику Божу доброту, що обдаровує кожного з нас за нашими спроможностями і особливостями, даючи кожному можливість не тільки використати, але ще й помножити, збільшити те, що ми отримали. А прийшли у цей світ нагими і все залишимо тут іншим. Все, що маємо – це Божі дари помножені іншими і отримані нами, а нам вже вирішити, що з ними робити.
Так вже складений цей світ, що у ньому все проминає, проходить, знищується, а краще сказати перемінюється. В такому змінному русі все йде до розпаду, або на збудування. Прочитати все »

Любов в основі всіх законів – це добрі закони

 Євангелія від Матея 22:35-40
35  І от один із них, законоучитель, спитав його, спокушаючи: 36  “Учителю, котра найбільша заповідь у законі?” 37  Він же сказав до нього:
“Люби Господа, Бога твого, всім твоїм серцем, усією твоєю душею і всією думкою твоєю: 38  це найбільша й найперша заповідь. 39  А друга подібна до неї: Люби ближнього твого, як себе самого. 40  На ці дві заповіді ввесь закон і пророки спираються.”
Дорогі браття і сестри у Христі, у цю неділю  цей уривок із Євангелії нам пригадує про існування в цьому світі законів. Сам Ісус говорить: я прийшов не усунути а доповнити закон. Де закон, там порядок! – так каже прислів’я, але це при тій умові, коли буде повага до цього закону і виконання його. Та все ж не тільки повага і виконання закону є умовою для доброго життя. Адже закони бувають різні. Прочитати все »