Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Грудень, 2013

Йдемо на зустріч з Богом і кожного разу стаємо ближчі до Нього

Доргі браття і сестри у Христі, ми  на ближаємося до зустрічі Великого Торжества Різдва Христового і історія “Про запрошених гостей” нам нагадує про Бога, котрий нас кличе до себе, щоб розділити з Ним радість і стати учасником Його Божого Царства.
Бог прийшов на землю, народився у людському тілі, щоб бути з людиною, але чи кожна людина хоче бути з Богом і чи завжди хоче бути з Ним? Прочитати все »

Радитись про своє майбутнє з Богом чи тільки із собою?

Дорогі браття і сестри у Христі, притча “про безумного багача” показує нам реальну картину наших можливостей і наших обмеженостей у цьому житті.
Це правда, що людина може багато зробити і ще більше мріяти запланувати, але у нас є обмежені можливості, які обмежуться іншими людьми, нашими особистими обмеженнями і Богом.
І хто не враховує і не поважає ці обмеження, той ризикує мати розчарування. Прочитати все »

Ми віримо в силу добра чи ми просто хочемо, щоб воно було інколи?

Спомин пам’яті святого угодника  Миколая в нашому українському народі твориться в дуже торжественний спосіб. Святий угодник Божий Миколай не був українцем, ні нашим єпископом, але став дуже рідним для нашого народу. Його полюбили як малі, так і дорослі. Навіть за советського режиму цей святий ніколи не забувався і був очікуваним у ніч з 18 на 19 грудня.
Так ще з дитинства прийшло розуміння, що Миколай – це той, котрий приносить дарунки, що творить милосердя. Прочитати все »

Раб нелюдської системи

Чоловік стояв на дорозі і просив милостиню. Цього разу пройти повз нього було не так легко. Він був особливий. Тому часто люди затримувались біля нього і навіть, якщо ніхто нічого йому не давав, то мило усміхались, висловлюючи підтримку.
Справа була в тому, що він не просив грошей, він просив порадити йому роботу. На аркуші паперу він написав перелік робіт, а внизу була прикріплена марка із погашенням боргу за вимогами податкової інспекції про приватні оголошення. У куточку було кілька його сумок, що вказувало на те, що від був прибулець з далеких околиць. Обличчя добре, хоч і вимучене, погляд ясний, хоч і засмучений. Прочитати все »

Мати і знати заповіді – це не означає, що ти їх добре виконуєш

В Єваглелії від Луки 10:25-37 Ісус нагадує нам про Любов до Бога і про любов до ближніх, відповідаючи на запитання відносно виконання заповідей.
Заповіді нам потрібно для розуміння правильності нашої поведінки і для ясності відносин. Заповіді виникали із потребами людини. Тому заповіді і закони є для людини, а не людина є для заповідей. З кожною трудністю виникали можливі варіанти вирішення, деякі з них ставали постійними і обов’язковими до виконання, щоб уникнути повторення трудностей. Прочитати все »