Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Січень, 2015

Відійти від свого старого способу життя, щоб оновити його

Дорогі браття і сестри у Христі, ми розпопочинаємо своє приготування до св.Великого посту із роздумів над чоловіком на ім’я Закхей, якого Церква визнає за святого, хоча колись був публічним грішником.
Великий грішник, якого зневажали усі, став великим святим? Так, тепер його почитають і ставлять у приклад! Прочитати все »

Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство

Дорогі браття і сестри у Христі,  заклик Івана Христителя, предтечі Господнього: “Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство” – є актуальним і сьогодні, адже кожний з нас відчуває на собі духовну боротьбу між добром і злом. Спокуси нас явно і непомітно відтягують від Бога, а найгірше, що ми в них віднаходимо вподобання. З часом подобається грішити і приходить звичка, яка зв’язує людину із гріхом. Так, втягнута людина, уже втрачає надію на святе життя і уявляє своє майбутнє тільки грішним. Дехто так і каже: “вже нічго змінити не зможу, мушу грішити і все”. Ні, не мусиш! Ти вільна людина і тому маєш завжди вільний вибір: між добром і злом, між святістю і грішним життям. Прочитати все »

Імігрантське життя – це добре чи …?

Дорогі браття і сестри у Христі, об’єднані у радості народження Божого сина, сьогодні Свята Церква згадує про події, що сталися після народження Ісуса.
Йосиф, попереджений у сні, був змушений втікати до Єгипту, щоб врятувати життя дитятку Ісусу. Ось так, силою обставин, Ісус стає гонимим, переслідуваним від початку свого життя, а також  живе долею людини, котра в пошуках кращого залишає свою землю і приймає життя чужинця.
Ця історія є дуже близькою для імігрантів. Бо хто, як не вони, добре розуміють, що від доброго життя не залишиш свій дім, своїх рідних. Часто різні обставини, або й сама людина вимушена іншою людиною вдається до такого рішення, щоб зробити крок до невідомого краю.
Звичайно, що вимушене імігрування – це болюча подія у житті людини і така подія може залишити душевну рану. Це станеться тоді, коли серце людини наповниться злобою і наріканням, коли страх і почуття меншовартості закриють людину у її пережиттях. Прочитати все »

Вітаю усіх із 2015 роком (державного календаря)

Слава Богу за все, що було у цьому році і що мало би бути … Нехай Божа милість виливається на нас у наступному році, бо Він благий і милість Його на нас!
Благословляю на наступний рік в єдності із Богом та в любові між собою, в надії на краще життя.
Ще один рік прожитий разом і ще один рік є перед нами. Із зітханням згадуємо рік прожитий, бо ясне небо було затягнуто хмарами війни. Та все ж, поміж ті хмари були промені сонця і зірок. Прочитати все »