Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Березень, 2015

Молитися щиро і зростати в молитві

Слава Ісусу Христу! Дорогі браття і сестри, об’єднані у молитві перед нашим Добрим Отцем! Ми поступово завершуємо цей святий Піст і в цьому останньому тижні далі роздумуємо над молитвою, щоб приготуватися до Страсного тижня і до Торжества Світлого Воскресіння Христового, щоб ще більше об’єднатися в молитві.
Яка має бути наша молитва? Прочитати все »

Зло можна перемогти тільки постом та молитвою

Дорогі браття і сестри у Христі, після особливого почитання хреста, як знаку нашого спасіння, завдяки історії, котра припадає на цю 4-ту неділю Великого посту, про вигнання злого духа бачимо силу посту і молитви.
Ісус дає пояснення апостолам на запитання про причину їхньої безссилості, безсилості баьтка і мабуть нашої  Прочитати все »

Молитва – вияв нашої надії на Бога

Дорогі браття із сестри, продовжуємо 40-денну дорогу постування в особливому молитовному дусі.
Читаємо псалми і бачимо, як у псалмах люди виявляли велику довіру до Бога і до Його святої волі. А скільки є закликів, щоб покласти всяку надію на Бога? Прочитати все »

Молитва – вияв нашої віри в Бога

Дорогі браття із сестри, цього року ми звершуємо Великий святий піст в особливому молитовному дусі. Читаючи Книгу псалмів (щодня по 5 псалмів), ми пізнаємо відкриту душу і щирість псалмопівців, які відкривали перед Богом все: свої почуття і переживання, свої думки і плани, свої позитивні сторони і негативні переживання. Їм було просто молитися, спілкуватися з Богом, адже відчували присутність Бога, який цінує вірність людини і приймає її такою, якою вона є. Їхнє серце було було відкрите до Бога і в тому серці відбувалася зустріч із Ним.
Прочитати все »

Молитва позбавляє нас лукавства

Дорогі браття із сестри, цього року ми розпочали Великий святий піст. Після такого молитовного тижня ми могли мати різні пережиття в молитві. Читаючи в особливий спосіб Книгу псалмів (щодня по 5 псалмів), ми мали нагоду об’єднатися в єдній молитовній атмосфері, але мабуть кожен по-своєму пережив її: комусь було важко молитися через незрозумілі і дивні слова, хтось навпаки – мав піднесення, бо у рядках віднаходив близьке для себе пережиття, хтось просто виконував обов’язок… Прочитати все »