Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Травень, 2015

Бог дає відповідь, що схиляє нас до добра та надії на краще

Дорогі браття і сестри,  ми наближуємося до Торжества Вознесіння Господнього і до Торжества Зіслання Святого Духа. Ось так, віддаляючись від одного свята, ми наближуємося до наступного. Йдемо немов по сходах до гори, прямуючи до святості, до зустрічі з Небесним Отцем у небі.
Для нас дуже важливо перейти всі сходинки нашого життя, якими є щоденні ситуації, випадки, труднощі, в часі яких ми не раз задумуємося: Чому? для Чого? Прочитати все »

У суперечках народжується істина, а якщо Істина є перед тобою?

Дорогі браття і сестри, проминула вже половина часу між Торжеством Воскресіння і празником П’ятидесятниці і саме в цей час Церква нас закликає до роздумів над уривком із св.Євангелія про зустріч Спасителя із жінкою Самарянкою і не випадково.
Читаємо цю розповідь і мимоволі стаємо прямими учасниками таємничої розмови, яка на початку більше нагадує суперечку ніж діалог. Порозуміння прийшло з часом і не тільки для самої Самарянки, а й для інших мешканців міста, хто слухав Месію. Прочитати все »

Співчувати і зрушити з місця…

Дорогі браття і сестри у Христі, об’єднані у радості Воскреслого і живого нашого Спасителя Сьогодні згадуємо про чоловіка, що нездужав 38 років. Лише одна думка про те, що такий довгий час можна бути хворим нас уже насторожує. Адже, хіба це життя, коли ти живеш хворіючи? Ти просто залежний до немочі, раб хвороби.
Побачив Ісус, що він лежить, а довідавшися, що було воно вже дуже довго, каже до нього: «Бажаєш одужати?» Євангелія від Йоана 5:6 Прочитати все »