Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Серпень, 2015

Наріжним каменем мого життя є Христос! Так є?

Дорогі в Христі, браття і сестри,  притча записана в Євангелії від Матея 21:33-42 переповідає нам всю історію Спасіння, в якій Бог показує Свої зусилля, щоб спасти людину.
Всевишній  наполегливо посилав праведних людей, пророків, які говорили від імені Бога, настановлючи їх на добру дорогу. Хто слухав, а хто озлюблювався і навіть знищував посланих Богом людей. Нажаль озлоблені люди не зупинились і перед Самим Сином. Прочитати все »

Про що думаємо, переживаємо, мріємо, сумуємо? Або про те, як ми “крутимо” голову і собі, і іншим

Дорогі браття і сестри, в Євангeлії від Матея 19:16-26 нам предсталена історія юнака, який просив духовної поради в Ісуса.
Ця прекрасна історія мабуть пригадує кожне молодече життя, в якому є присутні мрії і переживання, досягнення і розчарування, сумніви і пошук істини, вищі ідеали і хаос ідей. Прочитати все »

Не робися таким добрим!


Одного разу дівчина принижено сказала своєму хлопцеві, який дарував їй квіти на знак примирення та перепрошення за вчинену незначну провину: “Не робися таким добрим! Ти сам знаєш, який ти є”
Хлопець опустив квіти і спокійно сказав: “Так, я добре знаю, яким я був. Також знаю, яким я хочу бути!”
Він відійшов із опущеним букетом квітів. За кілька кроків зустрів випадкову незнайому дівчину і Прочитати все »

Чому ми любим? Чому ми робимо добро? Чому ми прощаєм?

Дорогі браття і сестри, притча із Євангелії від Матея 18:23-35 розказує нам знайому історію, яку мабуть кожен з нас пережив, або ж бодай був учасником подібних подій. Бути боржиником чи давати в борг – це вже стало складовою частниною нашого життя.
Хтось хоче більше ніж на те спроможен, інший має більше ніж потрібно, ось так і допомогають один одному з надією, що в кінцевому результаті всі будуть задоволені. А що буде, коли не станеться та, як сподівались? Якщо не можливо повернути борг?
Щоб все було чесно і правдиво, є лише проста відповідь: справедливість, або милосердя! Прочитати все »

Зло боїться молитви і посту

Дорогі браття і сестри, у Євангелії від Матея 17:14-23 згадується про випадок батька, який дуже вболівав за одуження сина опанованого злим духом. Апостоли не змогли допомогти і це мабуть був ще один болючий удар батькові, який мріяв про одужання сина. Можмео собі уявити, як ситуація пригітила чоловіка, що призвела до падіння, але не у відчай, а в молитві перед Спасителем. Прочитати все »