Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Вересень, 2015

Божі Дари є для того, щоб сховати в собі чи щоб послужити іншим?

Дорогі в Христі, браття і сестри,  в Євангелії від Матея 25:14-30 Ісус оповідає нам притчу про Таланти та їх помноження. Зауважуємо, що ці дари не беруться з нічого, а є їх податель. Це податель не тільки є щедрим, але ще й мудрим, бо дає кожному за його початковими здібностями. Також виявляється його педагогічний підхід, коли довіряє більше тим, хто помножив отримані дари. Прочитати все »

Знати Божий закон чи виконувати його? І одне і друге… задля Любові до Бога і до ближніх

Дорогі в Христі, браття і сестри, в Євангелії від  Матея 22:35-46 Ісус дає відповідь тому, хто мав би мати відповіді на всі запитання, бо сам  був учителем закону.
Бачимо з цього прикладу, що замало знати ціле св.Письмо напам’ять і бути освідченим Богословом. Знання лише передають ПРО Бога, а те що нам допомагає пізнати самого Бога – це особиста зустріч із Ним. Саме така зустріч єднає нас і залишає наслідки – відбиток Божої любові. Прочитати все »

Зодягнутися у Христову Благодать

Дорогі в Христі, браття і сестри,  у притчі в Євангелії від Матея 22:1-14 Ісус нам розкриває особливість спасіння людини, яка виявляється через Божу благодать.
Що таке Благодать і чому вона така важлива для нашої дороги спасіння? Прочитати все »