Хай Бог тебе благословить

Збірка дописів за Червень, 2016

Народження Божої сили у людських немочах

Дорогі браття і сестри у Христі, із торжеством П’ятидесятниці ми завершуємо Пасхальний цикл: від неділь, що приготовляли нас до Великого посту, ми мали роздуми про людську неміч і Боже милосердя, у часі Чотиридисятниці звертали увагу на грішність людини і на шлях покаяння, важко було пережити Страсний тиждень, адже у ньому показалось обличчя друзів Спасителя, котрі покинули, злякались і закрились у духовній кризі, але у Торжестві Пасхи Милосердний Отець воскресінням Сина показує Свою всемогутність, яка може змінити плач на радість, відчай на надію. Сьогодні у Діяннях апостолів ми бачимо опис зовсім іншої поведінки намолених апостолів, які вийшли із закритого приміщення, які  залишили людські недоліки і із великим смиренням розійшлись сміливо оголосити проповідь на спасіння.
Ось, що може зробити Сила Божого Провидіння, Сила Божого діяння у людині, котра пройшла шлях очищення і духовного зросту. Прочитати все »

У Бога є своя відповідь, ти готовий її прийняти?

Христос воскрес! Дорогі браття і сестри, історія з сліпонародженим (Євангелія від Йоана 9:1-38) пригадує нам “Складні питання” людського життя. Це ті питання, на які важко дати однозначну відповідь, у них є більше здогадів ніж певності. Та все ж людина прагне своїми домислами найти відповідь, хоче пояснення, хоче зрозуміти: чому? для чого?

Яскравим прикладом є початок історії, яку ми чуємо в сьогоднішньому уривку Євангелії. Апостоли питають Ісуса про сліпонародженого «Учителю, хто згрішив? Він – чи батьки його, що сліпим він уродився?» Прочитати все »