- Духовні роздуми - https://www.rozdum.org.ua -

Біблія – це дзеркало душі

bibliaЧасто задумувався: чому Біблія є дзеркалом душі? … Як пише апостол Яків у свому соборному посланні. Дзеркало. Хммм…а чому саме дзеркало? Адже дзеркало -це холодний предмет, котрий служить нам, щоб задовільнити потребу нашої цікавості, а все виявляється дуже просто. У цьому мені допоміг приклад жінки …

Все почалось з того, що в одному магазині одна жінка похилого віку привернула мою увагу своєю незвичною поведінкою. Вона часто підходила до дзерлкала у магазині і дещо примірювала. Дивилась довго у це дзеркало, а потім говорила в голос дивну репліку: “мені це не підходить, ні… не лишить мені і все?”. Цьому ніхто не наважувався заперечити. Факт був явним, у дзеркалі вона бачила себе такою, якою вона виглядала у новому вбранні. Нарешті з’явився усміх на її устах і вона радісно вигукнула: “Ось, так мені буде до лиця!” Зраділи всі, хто спостерігав за вередливою жінкою і розійшлися із піднятим настроєм.

Настрій зберігся  надовго, бо згадуючи кумедну історію, зрозумів як важливо бути вередливим до того, що стане частиною твого життя. Не раз ми робимо поспішні висновки і потім довго мучимось через невдалий вибір.

Вартує взяти приклад від жінки і приділити час на правильний вибір. А дзеркало?

А дзеркалом має бути Біблія.

Дивимось у неї, щоб побачити чи наші думки, погляди та переконання дійсно нам пасують.

Можливо, хтось буде спостерігати за нами, які ми є “вередливі” щодо нашого вибору життя. Але сміється той, хто сміється останнім. Чи не так?

А ще, апостол говорить, що деякі підходять до дзеркала, щоб просто на нього подивитись і йдуть далі. Також існують інші: вони підходять, щоб побачити себе у правдивому зоображенні і, якщо потрібно, то роблять деякі зміни. Роблять зміни, щоб виглядати краще, або дехто каже: “по-людськи”. Правда гарно сказано?

Читаємо Біблію, немов дивимось у дзеркало, щоб зауважити те, що слід поправити і житти по-людськи.