Хай Бог тебе благословить

Спасибі тобі, мій маленький проповідник

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 3 Вересня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Одного разу кілька мам зібрались разом у парку і розмовляли між собою. Час був нелегкий у їхньому житті. Щоденні труднощі порушували спокійний ритм життя. І коли зав’язалась розмова, кожна почала виливати свій біль.
З кожною розмовою ставало все сумніше і неспокійніше. Спокійна розмова поступово переходила у суперечки і нарікання на всіх. Ні одній вже не подобалось почате, але ніхто не наважувався перервати розмову та змінити тему.
Раптом одне дитя приповзло до них і показало квіточку. Ласкавий усміх і зачаровані очки випромінювали радість. Дитя не вміло ще говорити, воно лише угукало і показувало квіточку.

Всі звернули на нього увагу і усміхнулись йому у відповідь. Перервалась розмова і почалась нова тема. Всім стало весело.
Того ж вечора одна із мам зайшла до церкви і почула слова з Євангелії: Будьте як діти….
Того ж вечора мама підійшла до дитини і лагідно поцілувала. Затрималась на якусь мить, ніби щось згадуючи, поцілувала знову, кажучи: “Спасибі тобі, мій маленький проповідник”.
Дивно було всім, коли вже ж на другий день та мама спекла смачний пиріг і несла його іншим мамам.

1 відгук

  1. Yur

    В усміщці невинного дитяти мама розпізнала яким має бути його виховання.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.