Хай Бог тебе благословить

Бачити щастя в очах іншого

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 29 Серпня, 2010. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Чоловік і жінка повертались додому. День був нелегкий, втома давалася в знаки. Хотілось лише одного: швидше дістатись додому і відпочити. Йшли мовчки немов економили кожну частинку енергії, щоб вистачило дійти до кінця. Несподівано донеслась дивна мелодія. Вони пришвидшили хід. Незабаром вони побачили на великій площі міста спектакль із феєрверків. Музика полонила серця людей, а вогні на небі заворожували своєю яскравістю і красою спалахів.
Жінка із великим захопленням слідкувала за цим дивовижним дійством. Вона ще ніколи в житті не бачила такої краси. Краса музики і світла магічно тримала в увазі всіх глядачів.

Та все ж жінка на якусь мить відвела свій погляд на чоловіка, бажаючи розділити свої емоції. На великий подив вона зауважила, що чоловік не дивися в сторону спалахів, натомість не відводив своїх очей від неї.

Вона вдала, що нічого не зауважила. Коли видовище закінчилось, жінка зітхнула: “Ти весь час дивився на мене… жаль, що ти не бачив цієї краси. Таке рідко коли побачиш. Сьогодні щасливий день”. Чоловік спокійно усміхнувся і лагідно відповів: “Так, сьогодні дійсно щасливий день. Сьогодні для мене сталось величезне відкриття. Я бачив твої щасливі очі і не зміг відвести свій погляд, адже у твоїх очах я бачив відблиск феєрверків. Це було щось неймовірне.”

Двоє щасливих людей повертались додому. День був нелегкий, але наповнений великим почуттям щастя. І в кожного була своя причина щастя. І кожний розумів, що цієї щасливої миті могло би і не бути, як би не було їх обох.

Пройшло трохи часу і одного вечора жінка підійшла до свого чоловіка та пильно поглянула йому в очі і в них побачила щасливе обличчя, побачила своє обличчя.
Чоловік сказав: “Ти бачиш те, що бачу я”

коментарів 5

 1. Oksanka

  Часто шукаємо щастя дуже далеко, а воно поруч із нами. Щастя так близько нас, що ми навіть не відчуваємо його.

 2. Olesia

  Здається, що, інколи, потрібно так мало, побачити своє відображення в очах коханої людини… Але як багато це означає для закоханих…

 3. o.mikael

  Напевно, чоловік і жінка, побачили один в одному погляд Христа – погляд вірної любові…

 4. Fr.Vasyl

  о. Віталій,
  Слава Ісусу Христу!
  Дякую за Ваші прекрасні духовні роздуми.
  Хай Вас Бог благословить за Вашу плідну духовну працю. Не звертайте на деякі негативні відгуки, бо такі ще раз доказують що робите Ви Божу місію.
  Молюся за Вас і вашу родину. Подивляю той великий труд який Ви вносите тут, на вебсайті.
  Хотів би радо запросити Вас на місії до мене, в США, наступного року.
  З Богом,
  о. Василь
  Моліться за мене, грішного.

 5. withGod

  дякую Богу за те, що і я бачу такі оченята щасливі щодня….

  дякую авторам,за те,що плачу щиро зараз….від радості.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.