Хай Бог тебе благословить

Зі святом материтнства і жіноцтва

Розділ: Цікаве. Написав о.Віталій ~ 11 Травня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Вітаю найперше свою маму рідну, духовних моїх матерів і мою дружину із Цим великим святом . Вітаю вас усіх, хто вже є матір’ю, а хто ще буде! Вітаю із вашим святом, празником вашого Покликання. Молюся і благословляю.
Пригадую, одного разу на моє запитання про місце праці, одна жінка відповіла: моя робота – це бути мамою.Я реалізовуюсь тоді, коли доглядаю за своїми дітьми, за чоловіком… хоча деколи ходжу і на роботу, але це вже моє хоббі, так … щоб змінити графік тижня.
Сьогоднішнє суспільство хоче піднести жінку на вершину гідності, але яку вершину?
Багато говориться про жінку, але ще не вирішили проблему її внутрішньої одинокості і незахищеності. Багато є законів, щоб жінка мала рівність із чоловіком, але ця рівність стала дуже подібною до “однаковості із чоловіком”.
Жінку визволили із рабства сімейних клопотів. А в результаті, сімейне вогнище загасло і хата стала холодною. Зникає поняття “сім’я”.
Багато зроблено, щоб полегшити її материнське життя, і поступово зникає думка про материнськість. Все більше пропонується техніка у народжуваності. Чи якась фабрика замінить теплоту материнської утроби?
Жінка бажає популярності, а це стається ціною затьмарення свого першого покликання – бути жінкою-опікункою.
Часто прагнення сучасної жінки стає подібним до прагнення Єви: все пізнати, всюди бути, все могти. І часто їй це вдається. Та радість ця чомусь не є тривалою. Минає час і радість перетворюється у смуток. Може тому, що жінка, шукаючи зовнішнє щастя, забуває про внутрішнє.
Внутрішнє щастя дається через віру в Христа.

Доказати правоту і залишитися біля «розбитого корита»
Одна мудра жінка хвалилась тим, як вона виграла спір у свого чоловіка. Вона доказала йому те, що може спокійно обійтися без його помочі.
Чоловік закрив за собою двері і більше не вернувся.
У тій хаті діти довго питались: чому тато не вертається? Мати нічого не відповідала конкретного, вона лише постійно бурмочала собі під ніс: то всі такі чоловіки, що кидають серед біди жінку і сім’ю…
Одного разу, одинока мати добавила до цього всього сказаного, ще й таке: «дивіться виростите, вважайте, щоб у вас було інше життя». Дочка на те лише відповіла: «добре, мамо, буду менше доказувати комусь…»

коментарі 2

  1. Надiя

    Ми не можемо змiнити життя, але ми можемо змiнити ситуацii в життi своею мудрiстю, поведiнкою.Ми не можемо змiнити факти, бо вони дiло минуле, але ми можемо брати винятки з цих фактiв.Без Божоi Мудростi ми доiдемо до першоi станцii “Тупiк”.

  2. Natalya

    Одгог разу я почула дуже цікаву історію. Одна жіна в порівнянні вказала, що ціллю її життя була будівля, вірніше- найвищий поверх, а шлях досягнення цілі – драбина, приставлена до будівлі, по якій вона з великими труднощами йшла. І коли вона нарешті дібралась до останього поверху повністю виснажена, то зрозуміла, що це не та будівля,вона не відчула себе щасливою, а навпаки розчарованою, бо помилилась у виборі будівлі. А інколи можна потратити усе життя…а можна бути щасливими вже зараз. Я зрозуміла, що цією будівлею має бути Бог.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.