Хай Бог тебе благословить

Недостойний слуга Божий

Розділ: Жартома про серйозне. Написав о.Віталій ~ 2 Березня, 2011. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Після святочного Богослужіння в день великого празника громада вітала свого духовного пастиря. Від імені усіх слово мала сказати парафіянка, яка відзначалась простотою свого характеру. Із глибоким спокоєм промовила: “У цей радісний день, Вас недостойний отче, хочемо привітати із ….” а далі вже не було чути лагідний і спокійний голос. Бо, почувши слова “недостойний отче”, хто почав шуміти, а хто голосно обурюватися, а хтось відібрав мікрофон. Радісне обличчя священика поступово набирало вираз глибокого подиву… У цей час хор стрімко заспівав “многая літа” і все якось згладилось.
Коли всі вийшли з храму, то ніхто не розходився. Усіх випирала цікавість дізнатися про причину такої незручної і неочікуваної ситуації. І врешті, коли на порозі церкви з’явилась жінка у супроводі священика, то всі побачили, що обоє були у веселому настрої.
Вгадуючи бажання багатьох, жінка розпочала першою: “В часі посту я чула як наш священика дуже часто згадував про себе, кажучи “недостойний слуга Божий”. Я це глибокого сприйняла і подумала, що отець хотів би, щоб його так називали. Простіть мене наївну …. ”

Інколи потрібно задуматися над тим, що ми говоримо, чи ми віримо в це?
Слід пам’ятати, що є такі, які слухаючи нас, вірять у те, що ми говоримо… щоправда потім розчаровуються, бо ставлять нас в незручне і чомусь неочікуване становище …

Що скажете, дорогі грішники?

Ключові слова до цього допису:

коментарі 3

  1. Vitaliy

    Дякую!

  2. sofia

    Нам всем надо учиться слушать и слышать не только собеседника, докладчика, но и самих себя. Многое сказанное, как зерно, западает в душу. А зерна имеют свойство проростать. В беседе с собеседником, очень часто можно услышать “отсебячины”. Вернее некомпетентности в некоторых сферах науки, религии, или темы которые ведут не имеют в себе основного фундамента, говорим ни о чем. Зачастую это бывает от того, что нам хочется показать себя вездесущими знатоками. Поэтому, прежде чем мы начнем говорить с собеседником, надо прислушаться к нему, понять с кем мы ведем разговор. И стараться вести себя корректно. Т.е. не говорить того, в чем мы не уверенны, не приводить фактов, которых мы не знаем. Иногда полезно записать на диктофон свой разговор по телефону с другом, а потом его прослушать. Хотя бы через несколько часов или дней. Сразу станет ясно,как мы общаемся. А перед тем, как выступать перед публикой, надо готовить свое выступление в письменной форме, тогда мысли упорядочиваются. Меньше ошибок, меньше грешим.

  3. sokolyata

    Чудова стаття!Такі казуси багато розкривають правди про нас самих,як ми сприймаємо такі речі:обурюємось чи посміхаємось,розуміючи слабкості своі і своїх ближніх.Дякую,”недостойний отче”,що пишете з таким чудовим гумором для нас дорогих грішників!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.