Хай Бог тебе благословить

Чи можна повірити, що біле стає чорним?

Розділ: Жартома про серйозне. Написав о.Віталій ~ 12 Серпня, 2011. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Сусідка викликала поліцію, сповіщаючи про жахливу картину – про смерть її сусідів. Правоохоронці терміново прибули на місце пригоди. Миттєво вибили двері і увірвались до квартири. На превеликий подив побачили в хаті господарів, які ще більше дивуючись, просто застигли в шоковому стані . Службовці чемно вибачились і почали вимагати пояснення у сусідки, яка також не приховувала свого здивування.

Жінка врешті промовила, звертаючись до сусідів: “ Я сьогодні не чула жодного крику від вас. Ви кожного дня сваритеся так голосно, що я все чую. А сьогодні, коли ви вернулись з роботи, постійно була тиша і жодного крику. Ось, я і подумала, що сталось лихо і негайно викликала поліцію”.

Деколи незвичні речі стають звичними, а звичні чомусь стають незвичними.

Важче повірити, що чорне стане білим

Син приніс додому зошит із написаним твором. Вкінці тексту стояла звична задовільна оцінка. Батько переглянув і буркнув: “А чому така погана оцінка, коли немає жодної помилки?” Син з радості, що батько зауважив, сказав: “Вчителька не повірила, що це я сам написав”

“Аааа, ну так… так … “ – знову пробуркотів і пішов, шморгаючи ногами, до кухні …

1 відгук

 1. nadia

  Був звичайний ранок. Маленька дівчинка збиралась до школи, попрощавшись з мамою вибігла на вулицю.
  Коли верталась зі школи додому, раптом насунули хмари, почало гриміти і блискати. Маленька дівчинка не злякавшись почала щиро усміхатись до неба. В цей час мама затривожилась, взяла машину і поїхала на зустріч донечці. Коли вона дивиться, дочка йде їй назустріч і постійно усміхається і піднімає обличчя в небо.
  -Що ти робиш?- здивувалася мама
  -Та це я усміхаюсь до Бога, коли Він мене фотографує…
  Будьмо як діти з їх дитячою простотою.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.