Хай Бог тебе благословить

Кидаю монету, щоб вернутися

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ Червень 22, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Мудрець із сином прогулювались вулицями величного міста. Його називають Вічним містом. Чому саме так? Хм… Як виявилось, батько мав багато версій відповіді і всі були правдоподібними. Хотілось просто вірити у ці людські здогади, які внушали лише одне: бажання жити вічно.

Підійшовши до одного фонтану, біля якого крутилось багато туристів, мудрець залишив сина на якийсь час у тиші насолодитися красою витвору людських рук. Фонтан був надзвичайно красивий. Сюди приходили усі, щоб побачити на власні очі те, що є візитною карточкою цього міста.
З часом син зауважив, що люди сюди спішили не тільки для цього. Його здивувала їх незвичайна поведінка, зрозуміти яку малюку було просто неможливо. Він запитав батька: “Чому ці люди кидають копійки у цей фонтан?”
Батько підійшов ближче до сина і цього разу відповів лише однією версією: «Є таке давнє повір’я серед людей. Кидаючи монету, усі загадують бажання про те, щоб повернутися знову у це прекрасне місце. Кажуть, що здійснюється.».
Син подякував за відповідь, витягнув монетку і кинув її у воду фонтану. Потім повернувся до батька і сказав: “Я аж тепер зрозумів причину, чому люди кидають гроші у церкві”.
Мудрець на це тільки усміхнувся… роздумуючи про те, що існує багато місць, де здійснюються подібні бажання.

Переглядів було:1321

1 відгук

  1. Oksana

    цікава відповідь сина! Погоджуюся з цим. Напевно хочу повертатися туди дуже часто, бо там Бог в особливий спосіб вислухавує мене та почуваюся себе впевненою. Дякую за те, що я живу, за все, що маю!!!

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.