Осанна – Розпни – Він Воскрес. Прийняв усе і сповнив волю Отця

Loading

Дорогі браття і сестри у Христі, ось завершуємо Святий Великий Піст і зустрічаємо Квітну Неділю. Для нас – це час великої радості, яку розділяємо із Христом. Він входив у Єрусалим – і це було знаком сповнення Божої волі, про яку неодноразово Він згадував перед апостолами, а ми входимо Страсний Тиждень і для нас це також пора, коли ми хочемо пізнати святу Божу волю.Цього року у Святому пості ми звернули велику увагу на діла милосердя, що покривають множество гріхів і переступів, а також на молитву, з особливістю “у слуханні Бога”. Щодня ми старались слухати Голос Божий і творити добро в Його ім’я. Це мало би нас наблизити до Бога, щоб Він став для нас рідний. Багато хто ще вважає Бога за “чужого”, ніби вірить в Його існування, але не визнає Його присутності у власному житті. Бо не знає Його і у певній мірі мало-що робить для зустрічі з Ним.
Щоб ми краще пізнали Його, ми мали заклик зустрітися з Ним.  Приємно, що багато людей вже зробило свої свідчення, що ціль була хоч трішки, але все ж таки досягнута.  Дехто засвідчив, що отримав відповіді на запитання життя, які виникли у нас через різні ситуації в житті, через роздуми, слухання проповіді і читання книжок.Ось так є: пізнаючи Бога, відкриваються очі на наше життя.
Тепер наступних три кроки: Осанна – Розпни – Він Воскрес!
Осанна: Наступного дня сила людей, що прийшли на свято, зачувши, що Ісус іде в Єрусалим, 13  узяли пальмове гілля й вийшли йому назустріч з окликами: «Осанна! Благословен той, хто йде в ім’я Господнє, ізраїльський цар!»
Цей молитовний вигук, що означає “спаси і допоможи” було сказано, як до революціонера-визволителя народу з рабства видимих ворогів. Але не так сталось, як цього очікували люди! Спаситель прийшов! Але не такий, яким його очікували! Але Він прийшов! Як ми чекаємо Бога і за що ми Його славимо, на що сподіваємось?
Розпни. і Розпнуть мене…
Розчарування, злість, через те, що не сталось так як хотіли… Хрест – це був знаряддям ганьби і смерті, але став видимим символом великої любові Бога до людей!
Бог прийшов до людей, не щоб знищити, а доповнити! Він не заперечує і не перекреслює, але дає продовження, виводить все на добре.
Він Воскрес … Коли всі були переконані, що все скінчилось із смертю, то це був насправді лише початок!
Знову і знову зустрічаймося на молитві із Христом, щоб сповнитися цих трьох кроків у цей духовно  насичений тиждень пізнання Божої Волі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *