Хай Бог тебе благословить

Зауваження

Видрукувати Видрукувати |« назад

На цій сторінці може у рамці “відгуки” написати технічні зауваження щодо цього сайту. Буду вдячний за допомогу і у межах можливостей спробую покращити його роботу.

Зверніть увагу на зауваження подані нижче, щоб уникнути повторень.

 • СІХ! Ви спокійно можете написати свого листа до мене, цілком анонімно на мій емаіл email.
   

1,449 total views, 1 views today

Переглядів було:0

коментарів 13

 1. Роман

  колись я писав на сайт УГКЦ, щоб утворили тему “Запитання священнику”. Утворили… і ніби не зле то виглядає. Але на відповідь священника, часто виникає ще 5 запитань, а врежимі запитання, за місяць – відповідь, не дуже зручно. Непогано було б тут організувати типу щось живого спілкування.

 2. о.Віталій

  Дорогий Романе, на даний час ця пропозиція не відповідає цілі сайту(див на верх). Є багато інших ініціатив(Форуми).
  Тут передбачено прямий контакт із автором сайту по ICQ, стукай може і тобі вічинять. 😉

 3. Роман

  Я й не наполягаю, просто чисто як пропозиція. А за ICQ – дякую, хоча по-правді, не завжди зручно Вас турбувати.

 4. Віктор

  Сайт не поганий,але дуже рідко, на мій погляд, з`являється щось нове (можливо, через зайнятість автора). Хотілося б щодня відкрити і прочитати цікаву історію чи статтю.

 5. люба

  Хотілося б , щоб частіше з являлися нові статті…
  А Форум можливий на сайті?

 6. Олексій

  Що до нових статей, думаю, можна було б вірянам здібним, по Божій милості та Його натхненю, допомогти о.Віталію, самим писати. Одна людина, одні думки,один досвід. Багато людей, багато думок, багато досвіда. А як Ви думаєте, о.Віталій?

 7. о.Віталій

  Я саме за це! Було би корисно прочитати і ваші історії з життя. В якійсь мірі відгуки можуть послужити цьому. Розумію, що це замало, але на цьому сайті це входить у його обмеження. Може ствоврити для вас читачів інший сайт, де би ви могли перейти від читача до дописувача?

 8. Piligrim

  Отче Віталію, то було б не погано, але думаю краще створити нову тему(розділ) для відгуків з назвою, наприклад, “Твоя Історія” чи “Твоя розповідь”, на Вашому сайті. І якщо будуть бажаючі то тоді можна буде дописувати туди історії. Якщо таких бажаючих буде багато, чи історій буде велика кількість, тоді можна і сайт створювати… а як думаєте Ви, отче Віталію?

 9. Ann

  Але якщо Ви не маєте можливість часто відвідувати сайт,можливо хтось зможе Вам допомогти у даному питанні?
  Щодо сайту..то поширювати його варто,адже таким чином..,можливо,деякі люди побачать допомогу і знайдуть деякі відповіді на запитання саме тут??

 10. Igor Kyrychenko

  Слава Ісусу Христу! Не знаю, як воно працюватиме на Україні, але найпростіший спосіб допомогти сайту матеріально було б через Paypal. Дякую

 11. Nerina

  У меня вопрос к отцу Виталию. Почему сократили мой комментарий?
  Может Вы еще и удаляете те, что Вам не нравятся?

 12. о.Віталій

  До Nerina
  Дуже дякую за вашу активність на сайті. На сторінці (http://www.rozdum.org.ua/?page_id=309) є такий текст. “Залишаю за собою право на скорочення, виправлення написаного тексту. Пробачте, це буде лише для зручності читання і для дотримання цілі сайту” Пригадую, що це приватний сайт. Простіть мені, якщо чимось обмежив вас.Хай Бог благословить і поверне мир у серце ваше. Гарного приготування до Різдва Христа у вашому серці, а це вже вам рішати, коли воно настане…. 🙂 Мир вам

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.