Просити – змушені, а дякувати – вільні

Loading

Не раз нас змушують обставини, щоб ми принижувались перед іншими і просили. Кожен, бідний він чи багатий, все ж таки перейшов етап життя, коли потребуємо помочі іншого.

Просити про допомогу – це означає принизити себе, визнати іншого вищого, сильнішого від себе самого. Не кожному легко принизити себе і визнати свою неміч. Дуже часто наша гордість нам цього не дозволяє. Тому існують такі люди на землі, які думають, що краще залишитися без допомоги, ніж її попросити. Але, як показує досвід, це довго тривати не може.

Читати далі Просити – змушені, а дякувати – вільні

Нагадай мені, Боже…

Loading

Нагадай мені, Боже, хворобою, що існують хворі, щоб умів їх розуміти і не забув про них.
Нагадай мені терпінням, Боже, про страждаючих, щоб не забув співчувати і плакати.
Нагадай мені приниженням, Боже, про відкинутих, щоб не возносився надто високо над іншими і не забув про забутих. Читати далі Нагадай мені, Боже…

Господь кличе нас, щоб зробити нас щасливими.

Loading

Євангелія: Лк 14,16-24

Господь дав вільну волю людині і цим виявив свою Велику любов. Бо хіба це любов, коли ти маючи все, не можеш вільно скористатися із того, що маєш? Саме тому, після створення ми отримали в дарунок цей світ і все, що в ньому.
Людина могла розпоряджатися ним, використовувати його для свого щасливого життя. Біблія нам оповідає, що сталась трагедія: людина зробила вибір і послухала злого духа. Якщо так спокійно подумати над вчинком Єви і Адама, то можемо зауважити, що вони використали Божий дар у пошуках якогось щастя, добра для себе. Як виявилось все вийшло не на щастя, а на прокляття.
Цікаво також зауважити, що спочатку мабуть тішились, що осягнули ціль, отримали, що хотіли, от лишень потім сталось небажане. Щастя стало нещастям.
У сьогоднішній історії із запрошеними гостями сталось щось подібне. Читати далі Господь кличе нас, щоб зробити нас щасливими.

Історія повторюється, або: коли ж Христос дійсно народився?

Loading

PhotobucketДвоє глибоко віруючих християн вперто сперечались про те, коли народився Ісус. Один доказував, що 25 числа місяця грудня, а інший толкував, що 7 січня. Були докази і цитування, були навіть і погрози Божої справедливості… було все.

У той же час хтось гучно співав коляду у сімейному колі, у церкві правилось, і можливо менш побожна душа тихо молилась, щоб Господь прийшов на землю і приніс спасіння своїм народженням. Читати далі Історія повторюється, або: коли ж Христос дійсно народився?