Там, де приходить Ісус, зло відчуває дискомфорт

Із історії про гадаринських біснуватих нам відкривається духовна закономірність: коли приходить Ісус, то зло бентежиться.
Ця неспокійна поведінка викликана страхом про наближення тут кінця присутності зла. Воно вимушене втікати до іншого місця, щоб там затаїтися і впливати на життя інших людей, щоб потім їх знищити, як то стадо свиней.
Отож не можуть бути разом: зло і добро, святе і те, що веде люди гріха, життя і те, що веде до знищення.
В цій істрії також згадується про людей, котрі звернулись до Христа із дивним проханням, щоб Той залишив їх. Він з повагою виконав їхнє рішення, але нас дивує: що ж спонукало їх мати такий страх перед Ним?
Боялися за наслідки того, що може бути, коли Ісус увійде в їхнє місто?
Так і є, коли Ісус приходить в життя людини, то Він найперше визволяє її від влади злого духа, віддаляє від неї те, що веде її до знищення. Читати далі Там, де приходить Ісус, зло відчуває дискомфорт

Дар віри дарує Бог, а що далі стається з цим даром?

Дорогі браття і сестри у Христі, у сьогоднішню неділю ми згадуємо про сотника, якого Ісус підніс до прикладу наслідування віри. сам сотник це пояснює дуже просто тим, що у його житті завжди були такі умови, які допомагали йому зростати у вірі.
він говорив, наказував, просив і його слухали.
святий апостол Павло говорить, що віра народжується зі слухання. А утверджується з послухом.
Це означає, що сотник перебував у середовищі, де була цілковита довіра і досконалий послух. В Нікого не було в думках, щоби не здійснилося те, про що він просить. Ніхто не перечив, не сумнівався, не бунтував, в його домі був спокій і простота у відносинах. Читати далі Дар віри дарує Бог, а що далі стається з цим даром?

Чи можемо двом богам молитися?

Дорогі браття і сестри у Христі, в Євангелії від Матея (Мт. 6, 22-33) ми чуємо поучення нашого Спасителя про наше духовне життя, яке поєднується із матеріальним. Ісус співставляє одне і друге, показуючи першенство у пошуці Царства Божого, у шуканні Божої волі, служінні Богові, у довірі Отцю небесному.
Коли нам дехто каже, що ми ”народженні, щоб працювати”, бо не праця приносить гроші, а гроші дають тобі добре життя – тоді ми бачимо, що ця ідея суспільства – це є скрите рабство! В якому стаєш невільником, але саме головне, що у тебе просто не вистачає часу на інше, на найголовніше: особисте життя, сімейну радість, вільний час з друзями. Складається враження, що у цей час все зводиться до того, щоб ми клопотались, переживали, всі свої думки звернули лише до того, як вижити серед такої напруги між тим, що є і що від мене вимагають, що я хочу.
В такому стресі приходимо до Бога і просимо, щоб Він вирішив наші проблеми, які самі собі натворили. Хіба це є правдива молитва? Хіба вона нас перемінить, якщо наші прохання є звернені лише на те, що Бог перемінився?

Бог ніколи не змінить Свого задуму! Бо лише Його задум гарантує людині правдиве щастя! Читати далі Чи можемо двом богам молитися?

Бог кличе і ми даємо відповідь – це початок відносин з Богом і це початок молитви

Дорогі браття і сестри у Христі, в Євангелії від Матея (Мт. 4, 18-23) описано проте як Ісус покликав апостолів, щоб вони пішли за Ним.
Коли вони почули Його голос, вони залишили все: і послідували за учителем. Залишити все і піти вслід за Ісусом – це означало цілковито довіритися Йому. Господь покликав не для помочі йому, не задля короткої зустрічі, але виразно сказав: слідуйте за мною.
Там, де ступає Його нога, там має ступити і нога Його послідовників. Наслідувати Христа – означало пройти той самий шлях, що пройшов Христос. Читати далі Бог кличе і ми даємо відповідь – це початок відносин з Богом і це початок молитви