I як же Бог дивиться на цей світ? – це нарікання чи вияв бажання?

Дорогі брати і сестри, бути учнем Ісуса означає: Його зустріти, почути Його поклик і піти за Ним, а далі починається диво.
Ми можемо зауважити, як як у нас починаються відбуватися зміни.
А все починається з того, що ми починаємо бачити цей світ так, як це бачить Бог!
Не раз ми чули як люди кажуть: “як Бог на це все дивиться?”
Можливо вони не зауважують, що в цьому вислові ставиться незамінний акцент на тому, щоб Бог подивився цей світ так, як ми бачимо! Бо ми бачимо його не дуже таки добре. Може саме тому цей вислів говориться, зітхаючи!? Такий песимізм є наслідком того, що ми у звертаємо велику увагу на недосконалості, тобто на те, що нам не до вподоби.

А так, як ми ж ми самі недосконалі, тому не бачимо досконало всієї картини творіння. Це у свою чергу породжує у нас неправильні висновки, на яких ми потім будуємо своє життя. І не забуваймо, що таких, як ми цілий світ… Читати далі I як же Бог дивиться на цей світ? – це нарікання чи вияв бажання?

Ти є учнем Ісуса? Тобто ти Його наслідуєш?

Дорогі Браття і сестри,  після Неділі «Всіх святих», коли ми згадували про важливе значення бути достойними,  ми звернули увагу на дуже важливе для святості – це бути з Ісусом.  Бог сотворив нас, щоб ми були з Ним, тому посилав пророків та Сина Свого, щоб ми мали можливість жити з Богом, а краще сказати: жити в Бозі.

Бог хоче бути з нами, але, чи ми хочемо бути з Ним?

Так чи ми хочемо жити в Бозі? Відповідь на це запитання може дати наше життя: якщо ми слухаємо Бога, тоді Він є Той, котрий веде нас незнаною дорогою життя аж до Свого Дому. Але, якщо ми не слухаємо Бога, тоді ми стараємося затягнути Його на свої вигадані і заплутані стяжки. Тоді ми не мов є з Богом, формально, але водночас і далекі від Нього, тобто серце наше не є з Ним. Читати далі Ти є учнем Ісуса? Тобто ти Його наслідуєш?

Господь ставить нас перед вибором: бути достойними Його чи залишатись недостойними?

Чуючи уривок Євангелії від Матея(Євангеліє від Матея 10, 32-33; 37-38; 19, 27-30), ми відчуваємо, як Господь ставить нас перед вибором: або Він, або інші!
У певній мірі можемо передбачити, що ставлячи перед вибором, в результаті буде поділ. Цей поділ буде на достойних Його і не достойних, на тих, хто Його визнає і тих, хто Його зречеться. Але ж Господь хіба не закликав до єдності, хіба не говорив про негативність різних поділів?
Ці твердження і ці дорікання можуть бути справедливими, якщо би Його прихід був чимось чужим та із-зовні, чимось новим і  зайвим. Насправді Отець посилає Сина, щоб повернути до Дому Батька заблуканих синів.Щось подібно, коли група людей пішла хибним шляхом, а один хоче змінити напрямок на правильний, то тоді, група, якщо його не послухає, може розколотись. Читати далі Господь ставить нас перед вибором: бути достойними Його чи залишатись недостойними?