Чи можливо стати святим у час війни?

Loading

Слава Ісусу Христу! Дорогі браття і сестри в Христі, сьогодні в другу неділю по зісланні Духа Святого ми продовжуємо роздумувати про святість і також згадаємо про Торжественне поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крови Господа нашого Ісуса Христа.
Дуже короткому уривку Євангеліє від Матея (Мт. 4, 18-23) розповідається про те як Ісус покликав своїх майбутніх апостолів. Він не шукав з досконалими людьми, які дуже популярні, дуже здібні. Складається враження, що Він покликав зовсім випадкових людей. Тому все, що сталося з ними потім, тобто вся їхня святість і слава, про яку ми дізнаємося тепер, це була заслуга Ісуса Христа та їхня відкритість.
Спаситель завжди ішов попереду, а вони йшли за Ним. Він перший їм показував, а вони лише повторювали. Неначе все просто, але насправді не є так легко для тих, хто ускладнив своє життя через гріх.Адже людина зранена гріхом відчуває себе дуже часто самотньою, одинокою, ізольованою та далекою від Бога та ближніх. Саме тому дві заповіді любові – це заповіді, що знищують відстань між Богом і людиною, між людиною і людиною. Це робить людину подібною до Бога, до Бога, який хоче, щоб ми всі були разом. Це нас освячує і саме так ми можемо стати святими.
Чи можливо стати святим у час війни? Читати далі Чи можливо стати святим у час війни?