Церква нас запрошує подивитись на хрест і побачити, наскільки ми уподібнені до жертвенної любові,

Loading

Слава Ісусу Христу! дорогі браття і сестри у Христі, у неділю після торжества Воздвиження свята Церква нас запрошує продовжити вшановувати і звертати нашу увагу св.Хрест, який на днях ми виставили посеред храму.

Цього року хресне знамення для багатьох стало дзеркалом їхнього життя, відображення всього того, що переживає людина, котра стала жертвою агресії і насильства, несправедливого приниження і неповаги до цілого народу.

Все це зазнав Спаситель і цим уподібнив себе до всіх страждущих, а наш народ у свою чергу тепер уподібнив себе до Нього.

І тут стають близькими слова: “Коли хто хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій та йде слідом за мною”. Слова, які була сказані після того, як апостол Петра хотів виконати свою волю в супереч до волі Божої. Він відохочував Христа від його спасительної місії. Цим поставив під сумнів волю Божу. На це Ісус дуже різко відповів, прирівнюючи Його до сатани, тобто до ворога. Читати далі Церква нас запрошує подивитись на хрест і побачити, наскільки ми уподібнені до жертвенної любові,