Лише двоє могли розпізнати Бога у святому місці. Чому?

Loading

Дорогі Браття і сестри у Христі, від Великого торжества Різдва Христового вже минуло 40 днів і свята Церква закликає нас об’єднатися у спогаді особливої події – це внесення Ісуса до Храму Господнього, який був лише єдиним і був у м.Єрусалим.
Ця подія серед християн отримали назву Торжество Стрітення.
Тому що в часі, коли вносили Ісуса Христа до храму, відбулася зустріч. Можемо сказати довгоочікувана зустріч. Це було відчутно із сказаних слів старця Симеона: “Нині можеш відпустити слугу твого Владико за твоїм словом у мирі”.
Така велична подія, як прихід Бога в людському тілі до свого дому – храму Господнього, описується Євангелистом Лукою у дуже скромний спосіб.
Адже замість урочистої зустрічі зі сторони священства та віруючих людей Св.Лука нам сповіщає лише про двох осіб: про Старця Симона і про пророчицю Анну.
Тут немає жодного применшення. Просто в Домі Господньому лише двоє осіб змогли розпізнати у маленькому дитяті Воплоченого Бога. А інші далі робили свої священні справи, жили своїм життям і далі продовжували очікувати прихід Месії.
Ось так ця подія нас спонукає до роздумів про те, що ми також можемо хотіти зустрічі з Богом, але чи зуміємо Його розпізнати у теперішніх обставинах? Читати далі Лише двоє могли розпізнати Бога у святому місці. Чому?