Хай Бог тебе благословить

Коли йдемо до церкви, ми знаємо чого хочемо?

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 19 Лютого, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

у храміЖиття змінюється тоді, коли тіло людини починає нагадувати про своє існування хворобою. Хворий підійшов до лікаря із листком, де були аналізи із лабораторії. Дивлячись на листок, лікар зумів звести все разом і зробити висновок: «Ви хворі. Тобто ви були вже давно хворі, а зараз стоїть питання вашого життя». Очі чоловіка стривожились і вже було відчутно його серйозність. Пауза не була довгою, бо хворий відразу заявив: «що мені робити, щоб відразу ви здоровіти?».
Що йому говорив потім лікар, ми не знаємо. Знаємо тільки одне, що того вечора священик у церкві проповідував про покаяння: «Покайтеся, наверніться – каже Господь. Кожен з нас згрішив. Але кожен може звільнитися від гріха, що є хворобою душі. Може зцілитися і знову радіти життю.» Чоловік слухав і думав про свої аналізи і про слова лікаря.

Може тому візит до лікаря відрізняється тим, що ми знаємо чому ми йдемо до нього і чого хочемо?

Часто до церкви приходять люди, котрі думають, що вони цілковито здорові. Тому вони не слухають проповіді, не моляться про себе, не сповідаються і часто не відчувають потреби ходити до церкви. Що ж може ще не стало загострення?

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.