Біблія – це дзеркало душі

Loading

bibliaЧасто задумувався: чому Біблія є дзеркалом душі? … Як пише апостол Яків у свому соборному посланні. Дзеркало. Хммм…а чому саме дзеркало? Адже дзеркало -це холодний предмет, котрий служить нам, щоб задовільнити потребу нашої цікавості, а все виявляється дуже просто. У цьому мені допоміг приклад жінки …

Все почалось з того, що в одному магазині одна жінка похилого віку привернула мою увагу своєю незвичною поведінкою. Вона часто підходила до дзерлкала у магазині і дещо примірювала. Дивилась довго у це дзеркало, а потім говорила в голос дивну репліку: “мені це не підходить, ні… не лишить мені і все?”. Цьому ніхто не наважувався заперечити. Факт був явним, у дзеркалі вона бачила себе такою, якою вона виглядала у новому вбранні. Нарешті з’явився усміх на її устах і вона радісно вигукнула: “Ось, так мені буде до лиця!” Зраділи всі, хто спостерігав за вередливою жінкою і розійшлися із піднятим настроєм.

Настрій зберігся  надовго, бо згадуючи кумедну історію, зрозумів як важливо бути вередливим до того, що стане частиною твого життя. Не раз ми робимо поспішні висновки і потім довго мучимось через невдалий вибір.

Вартує взяти приклад від жінки і приділити час на правильний вибір. А дзеркало?

А дзеркалом має бути Біблія.

Дивимось у неї, щоб побачити чи наші думки, погляди та переконання дійсно нам пасують.

Можливо, хтось буде спостерігати за нами, які ми є “вередливі” щодо нашого вибору життя. Але сміється той, хто сміється останнім. Чи не так?

А ще, апостол говорить, що деякі підходять до дзеркала, щоб просто на нього подивитись і йдуть далі. Також існують інші: вони підходять, щоб побачити себе у правдивому зоображенні і, якщо потрібно, то роблять деякі зміни. Роблять зміни, щоб виглядати краще, або дехто каже: “по-людськи”. Правда гарно сказано?

Читаємо Біблію, немов дивимось у дзеркало, щоб зауважити те, що слід поправити і житти по-людськи.

Один коментар до “Біблія – це дзеркало душі”

  1. Жити по-Божому набагато важче, н1ж по-людськи.По- Божому жити -це як Бог приказав, а по-людськи р1ч не мудра: просто подивитись, як живе сус1д.Якщо сус1д живе багатше вас, то треба молитись, щоб Бог пор1вняв. Наш1 думки повин1 в1дзеркалюватись в1д Слова Божого.Щоб ми ставали под1бними до учн1в Христа, щоб несли св1тло в св1т, хто зрозум1в правду Божу, той не буде в темряв1 1 не буде дивитись на сус1да.

Залишити відповідь