- Духовні роздуми - https://www.rozdum.org.ua -

Жити – це приносити радість Богу

Тато з мамою сиділи разом і дивилися на своїх дітей, як вони бавилися. Дітям було весело, а батьки спостерігали і раділи з того, як добре є дітям. Так буває зі всіма батьками! Життя дітей – це радість для батьків. Оскільки більше Отець наш небесний радіє нами, нашим життям!
Душа: Боже, я не заслуговую на твою любов! Бо нічим не можу тобі віддячитись і нічим не можу принести тобі радість.

Господь: Я сотворив тебе для життя і тому те, що ти живеш – це вже велика радість для мене. З кожним кроком у твоєму житті ти все більше будеш пізнавати мою любов до тебе і все міцнішим буде бажання відповісти на мою любов.

Одного разу один блудний син сказав: добре мати батьків. Завжди маєш куди вернутися, завжди є той, хто тебе прийме з радістю тільки тому, що ти є його син.

Людина: Боже, дякую Тобі, що Ти мене любиш тільки через те, що я є Твоїм створінням. Алилуя!