- Духовні роздуми - https://www.rozdum.org.ua -

Благословляю усіх у 2012 рік

Дорогі браття і сестри, дорогі читачі цього сайту, прості відвідувачі, що випадково потрапили на сторінки Духовних роздумів,
Благословляю на наступний рік із мужністю йти вперед назустріч трудностям та у взаємній підтримці. Ще один рік прожитий і ще один рік є перед нами. Яким він буде? Нехай буде новим, щоб зуміли по-новому побачити життя, по-новому жити його, по-новому цінувати кожний даний нам день. І хоч кожний рік стає старим роком, ми далі чекаємо нового, щоб обновитися. Обновімо себе і своє життя ще й цього року.

Нехай не тривожиться наше серце від жаху, який навівається від світової кризи та труднощів у суспільстві. Навпаки відкриймо наші серця перед Богом і наберімось сміливості боротися із труднощами.

Дехто каже, що у час кризи маємо обмежити нашу доброту,бо не знаємо, що нас чекає. Заблуджується. Згадаймо тих, хто бідніший від нас і будьмо свідомими того, що, якщо нам важко, то як же важко їм. Тому у нелегкий час маємо не відвертатися один від одного, а навпаки – повернутися із побільшити наше добре ставлення особливо до менше забезпечених.

Рік починаємо із благословенням і наше життя продовжується із ним. Покладімо на Бога наші сподівання і наші мрії. Бо хто нам допоможе, як не Бог наш? Бог, що створив усе і всім управляє. Від Нього ми вийшли і до Нього наближуємось із кожним роком.

Наше життя продовжується і ми йде вперед на зустріч із майбутнім, яке поступово стає теперішнім, а потім минулим. Так продовжуємо йти до вічності, до Бога, до нашої небесної оселі. Крокуймо далі разом, допомагаючи один одному.

У цьому році нехай заклик до взаємної підтримки буде критерієм наших планів і щоденних виборів. Звичайно, що всім допомогти не зможемо, але до тих, хто поруч, тих, хто став нашим ближнім проявімо нашу близькість і підтримку.
Нехай і цього року буде для нас всі дні, за які ми би лишень дякували Богу і казали: Слава Богу за все!

ваш брат у Христі і духовний наставник,

о.Віталій