Хай Бог тебе благословить

Молитва до Пресвятої Богородиці( віднова посвяти)

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 13 Жовтня, 2012. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Пресвята Богородице, у цій хвилині відновлюємо своє бажання  бути під Твоїм Покровом і благаємо Тебе: Матінко наша Небесна, заопікуйся нами всіма, моєю сім’єю і нашою церковною громадою.
Як, тоді на Голгофі по волі Твого Сина Ти стала матір’ю для учня, так і сьогодні ми хочемо стати твоїми синами та дочками.
Прошу Тебе, добра Небесна Мати, будь нашою Провідницею у хвилинах наших скитань по цій землі, Заступницею у духовній боротьбі та Порадницею на життєвій дорозі!
Заопікуйся спасінням моєї душі і здоров’ям мого тіла. Під Твій покров віддаю все моє життя, життя моїх рідних по крові та моїх духовних братів і сестер у Христі.
Мати наша Небесна, заступайся за нас перед Всевишнім та Своїми святими молитвами зменшуй Його Святий Гнів з причини наших гріхів! Вимоли ласку глибокого навернення і святого життя для кожного, хто прибігає під Твій Святий покров.
Ми добре знаємо, що Ти, Царице Неба, завжди успішно допомагаєш усім тим, хто з довірою віддається під Твій Святий Покров і твердо віримо, що під Твоїм заступництвом легше зможемо уникати всіх небезпек для душі і тіла, та радісно виконувати Божу Волю, а після смерті зі всіма святими осягнути вічне щастя на Небі. Амінь.

________________________________________________

Історія відзначення свята Покрови. В час ворожої навали в храмі Пресвятої Богородиці на Влахернах, де переховувалася Її риза, служили всенічну. Після закінчення богослужіння св. Андрій разом зі св. Епіфаном побачили, як від царських дверей йде світлом осяяна Богородиця у супроводі Св. Івана Христителя і св. Івана Богослова та великого хору Святих. Божа Мати, як побачили св. Андрій та св. Епіфан, підійшла до престола, довго молилася навколішки. Після цього, знявши зі своєї голови хустку-омофор (покров) — з грецької мафоріон — розпростерла її над народом, який був у церкві. Св. Андрій і Епіфан зрозуміли, що Пресвята Богородиця прийшла, щоб рятувати місто. Невдовзі після цього вороги й справді відступили.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.