Ісус Христос – наш Месія і Спаситель

Loading

Щороку святкуємо Різдво, але чи щороку ми приготовляємося до зустрічі із Спасителем?
Скоро ми будемо духовно переживати подію народження Дитятка Ісуса, як колись у Вифлеємі, так і зараз у нашому серці має відбутися містична подія – зустріч Бога і людини.  
Господь пообіцяв людству, що прийде Месія – той, хто буде мати особливе завдання спасати від небезпеки та визволяти від від того, що загрожує життю.
Самі себе спасти і допомогти самим собі люди не могли, потрібно було сили Всевишньої. У нашому безсиллі ми це усвідомлюємо і тому як зараз, так і тоді очікували приходу.
Очікування в нашій духовній традиції – це є частина духовного шляху в нашому житті. Хто очікує, той і приготовляється, а хто приготовляється, той той свідчить про те, що робить все можливе, щоб так і сталось.
Ми цілий піст приготовляли себе до цієї події, яка вона буде: Святкова чи перш за все буде Спасительною?
Святкова – це тоді, коли ми буде звертати увагу лише на святковий характер: радісний стан, гостина та зустріч із рідними і друзями, спів та дозвілля.
Спасительна – це тоді, коли ми визнаємо, що Ісус наш Спаситель, тобто, що ми потребуємо Його допомоги. Значить визнаємо, що ми в біді, що є небезпека над нами, що потребуємо порятунку! Якого?
Ось, тут і розходяться думки. Через це не прийняли євреї Ісуса як свого Месію, адже і тепер переконані, що месія має дати по достатку матеріального добра і всього, що пов’язано із матеріальним світом.
Ісус проповідував визволення від гріха, від зла, що може опанувати людиною і проповідував Царство Боже в середині нас.
Ісус прийшов, щоб нас звільнити від гріха і дарувати свободу, яку втратили. Прийшов, що ми відновили життя в Любові! Це станеться найперше через Його прощення і наше покаяння. Звільнені від гріха ми покладаємо надію на Нього, щоб не впасти знову у спокусу і не відійти від Вічної Любові.
У різдвяну ніч примирімося із Богом та ближніми. Дозвольмо, щоб ми відчували Його присутність у нашому житті, щоб Він наповнював нас добрими думками і надихав нас Духом Своїм на добрі діла.
Хай це Різдво буде Спасительним!
Благослови нас, Боже, на зустріч із Тобою і направ стопи наші, щоб ми, йдучи дорогою спасіння, після довгочасного й щасливого життя в цьому світі, досягли Царства Твого Небесного і удостоїлися блаженства з усіма святими Твоїми. Амінь.

Залишити відповідь