Архів категорії: Жартома про серйозне

Раб нелюдської системи

Loading

Чоловік стояв на дорозі і просив милостиню. Цього разу пройти повз нього було не так легко. Він був особливий. Тому часто люди затримувались біля нього і навіть, якщо ніхто нічого йому не давав, то мило усміхались, висловлюючи підтримку.
Справа була в тому, що він не просив грошей, він просив порадити йому роботу. На аркуші паперу він написав перелік робіт, а внизу була прикріплена марка із погашенням боргу за вимогами податкової інспекції про приватні оголошення. У куточку було кілька його сумок, що вказувало на те, що від був прибулець з далеких околиць. Обличчя добре, хоч і вимучене, погляд ясний, хоч і засмучений. Читати далі Раб нелюдської системи

Молимось, чи “крутимо голову”? Просимо про одне, але хочемо інше…

Loading

  Моє життя таке сумне і нещасне, я самотній і покинутий всіма, Боже, дай мені такого друга, який би мене вивів на дорогу щастя і радості… дай мені друга:

Який би завжди міг мені прийти на поміч, Читати далі Молимось, чи “крутимо голову”? Просимо про одне, але хочемо інше…

Кінець світу на два тижні пізніше! не для всіх!

Loading

Зустрічається українець з італійцем. І так як це було напередодні  Різдва, тобто 20 грудня, українець на закінчення розмови вітає свого друга: “Щасливого тобі Різдва.” “І тобі також” – відповідає італієць, але за якусь мить каже: “Чекайно, але ж ваше Різдво буде пізніше через 2 тижні”. Друг киває головою у відповідь. Обоє усміхаються.
І тут італієць не витримує і каже: “Вам, українцям, тільки можна позаздрити, що маєте старий календар. Читати далі Кінець світу на два тижні пізніше! не для всіх!

і Ти також про це?

Loading

Один чоловік почав ходити до церкви. Але його навернення не увінчалось успіхом, про що він відкрито говорив прихожанам і не приховував цього від самого священика. Поясненням було те, що в храмі постійно говорилось одне і теж: люди молились за спасіння душі і про вічний рай, священик проповідував і щоразу закликав, щоб не забували про небо і про спасіння від гріха і, навіть, мелодійні пісні були на цю ж тему. Чоловік незабаром помер, Читати далі і Ти також про це?

Чи можна повірити, що біле стає чорним?

Loading

Сусідка викликала поліцію, сповіщаючи про жахливу картину – про смерть її сусідів. Правоохоронці терміново прибули на місце пригоди. Миттєво вибили двері і увірвались до квартири. На превеликий подив побачили в хаті господарів, які ще більше дивуючись, просто застигли в шоковому стані . Службовці чемно вибачились і почали вимагати пояснення у сусідки, яка також не приховувала свого здивування.

Читати далі Чи можна повірити, що біле стає чорним?